Odpiaszczacz dla koni - Over Horse PECTOSyllium Muesli

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 125 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 125 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,75 zł.


Nowy produkt

1-3 dni

125,00 zł brutto

Over Horse PECTOSyllium Muesli

Preparat odpiaszczający dla koni firmy over horse w formie musli. Zalegający piach w jelitach powoduje kolki i biegunki u  koni, które są niebezpieczne dla ich zdrowia. Piach w jelitach konia może powodować podrażnienia nabłonka jelit co w konsekwencji może prowadzić do zapalenia jelit u koni. Zapiaszczenie u koni występuje przez skarmianie złej jakości siana, podawanie siana z ziemi na padoku oraz wypuszczenie koni na pastwisko z krótką trawą. Over Horse PectoSyllium w żołądku konia zamienia się w żel z którym usuwany jest piach z jelit konia. Over Horse PectoSyllium Musli jest chętniej pobierane przez konie ze względu na formę musli, dlatego jest polecane dla koni wybrednych. 

Dawkowanie suplementu dla koni :

Przy pierwszej kuracji: podać 125 g PectoSyllium Muesli 2 razy w ciągu dnia przez 6 kolejnych dni (cała kuracja 1500 g). 

Dla podtrzymania efektów: raz w miesiącu powtarzać kurację, podając połowę dawki pierwszej kuracji, czyli 125 g PectoSyllium Muesli 1 raz dziennie przez 6 kolejnych dni. 
Prewencyjnie dla koni w grupie ryzyka: podawać 65 g PectoSyllium Muesli dziennie do paszy lub ziarna aż do poprawy. 
Stosowanie pod nadzorem weterynaryjnym. Chronić przed wilgocią.

SKŁAD :

Nasiona psyllium, tłoczony len, gnieciony owies, aromat. 

Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 8,5%, włókno surowe 4%, oleje i tłuszcze surowe 6%, popiół surowy 5,5%, wapń 0%, fosfor 0%, sód 0%. 
Zawartość netto: 1,5 kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Produkty Powiązane

Komentarze ()