Bryczesy   Jest 70 produktów.

Bryczesy

Bryczesy - specjalne spodnie przeznaczone do jazdy konnej. Niezbędny element garderoby jeźdźca. 

Charakteryzują się elastycznym materiałem, który zapewnia pełną swobodę ruchów.

Wyposażone w lej, specjalnie wzmacniany materiał po wewnętrznej stronie nóg. Wyróżniamy lej: pełny (wzmacniający siedzisko, wewnętrzną stronę ud i łydek), 3/4 oraz kolano...

Bryczesy - specjalne spodnie przeznaczone do jazdy konnej. Niezbędny element garderoby jeźdźca. 

Charakteryzują się elastycznym materiałem, który zapewnia pełną swobodę ruchów.

Wyposażone w lej, specjalnie wzmacniany materiał po wewnętrznej stronie nóg. Wyróżniamy lej: pełny (wzmacniający siedzisko, wewnętrzną stronę ud i łydek), 3/4 oraz kolanowy.

Bryczesy mają za zadanie chronić nasze nogi przed otarciami i zapewnić lepszą przyczepność w siodle.

W naszej ofercie znajdziesz bryczesy: damskie, męskie oraz dziecięce. Różnorodne wzory i materiały, z których zostały wykonane. Wszystkie łączą w sobie styl, elegancje i funkcjonalność, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy.

Więcej

Podkategorie

Bryczesy Damskie

W naszym sklepie jeździeckim znajdziesz szeroki wybór bryczesów do jazdy konnej. Bryczesy to specjalnie spodnie przeznaczone do jazdy konnej, zapewniają komfort w stajni oraz w siodle, zapewniając swobodę ruchu. Dodatkowo bryczesy chronią uda oraz łydki konia przed obtarciami jakie mogą powstać w kontakcie z siodłem. Bryczesy jeździeckie możemy podzielić na: bryczesy z pełnym lejem, bryczesy z lejem na kolanach oraz bryczesy bez leju. Lej jest to dodatkowe podszycie na udach i kolanach, które zwiększa przyczepność do siodła oraz dodatkowo chroni okolice szczególnie podatne na przetarcia i obtarcia od siodła. Dodatkowo bryczesy mogą wstępować w wersji z niskim lub wysokim stanem. Do codziennych treningów jazdy konnej wybierz bryczesy w ciemnych kolorach takich jak garant, brąz lub czerń. Podczas zawodów jeździeckich wymagane jest noszenie białych bryczesów.

Bryczesy możemy podzielić również na bryczesy damskie, bryczesy męskie oraz bryczesy dziecięce. 

W naszej ofercie znajdziesz bryczesy firmy Fair Play, Horka oraz Hy.

na stronę
0 Recenzje
DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni
493,00 zł
2- 30 dni
0 Recenzje
DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni
445,00 zł
2- 30 dni
Pokazuje 1 - 60 z 70 elementów