Bluzki jeździeckie  Jest 35 produktów.

W ofercie naszego sklepu jeździeckiego znajdziesz bogatą ofertę odzieży jeździeckiej od sztybletów, kasków, bryczesów po bluzy i bluzki do jazdy konnej. Wybór odpowiedniej odzieży do pracy w stajni i do jazdy konnej jest kluczowy, ponieważ zapewni ci to komfort podczas treningów. W sklepie www.healthyhorse.pl znajdziesz szeroką gamę bluzek do ja...

W ofercie naszego sklepu jeździeckiego znajdziesz bogatą ofertę odzieży jeździeckiej od sztybletów, kasków, bryczesów po bluzy i bluzki do jazdy konnej. Wybór odpowiedniej odzieży do pracy w stajni i do jazdy konnej jest kluczowy, ponieważ zapewni ci to komfort podczas treningów. W sklepie www.healthyhorse.pl znajdziesz szeroką gamę bluzek do jazdy konnej wielu producentów sprzętu jeździeckiego. Przy wyborze bluzki do jazdy konnej należy zwrócić uwagę na materiał z jakiego jest wykonana, istotne jest również to czy materiał jest oddychający, ponieważ podczas pracy w stajni oraz podczas jazdy produkuje się pot. Wybór odpowiedniej koszulki do jazdy konnej zminimalizuje ryzyko nieprzyjemnego zapachu. 

Przy zakupie bluzki do jazdy konnej należy również zwrócić uwagę na krój i rozmiar, odzież jeździecka powinna być dopasowana do ciała tak aby zapewniła komfort podczas treningów. 

W ofercie naszego sklepu znajdziesz odzież, w tym bluzki do jazdy konnej firmy Lincoln, Horka, oraz Fair Play. 

Więcej
0 Recenzje
DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni
151,00 zł
2- 30 dni
0 Recenzje
Bluzka jeździecka z długim rękawem do codziennych treningów
110,00 zł
2 dni
0 Recenzje
Bluzka jeździecka z długim rękawem do jazdy konnej i pracy w stajni
110,00 zł
2 dn
0 Recenzje
Polo do jazdy konnej Lincoln Fashion
89,00 zł
2-5 dni
0 Recenzje
Bluzka jeździecka z długim rękawem do jazdy konnej i pracy w stajni
115,00 zł
2 dni
0 Recenzje
Bluzka jeździecka do jazdy konnej i pracy w stajni
75,00 zł
2-5 dni
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów