Letnie rękawiczki jeździeckie  Jest 4 produktów.

Letnie rękawiczki jeździeckie

W naszym sklepie jeździeckim znajdziesz szeroki wybór rękawiczek dla jeźdźca do jazdy konnej.  Rękawiczki dla jeźdźca zapobiegają obcieraniu i odparzaniu dłoni przez wodze w trakcie treningów. Dodatkowo rękawiczki jeździeckie chronią dłoń jeźdźca przez zabrudzeniem oraz urazami naskórka podczas czyszczenia konia i pracy w stajni. Rękawiczki jeźd...

W naszym sklepie jeździeckim znajdziesz szeroki wybór rękawiczek dla jeźdźca do jazdy konnej.  Rękawiczki dla jeźdźca zapobiegają obcieraniu i odparzaniu dłoni przez wodze w trakcie treningów. Dodatkowo rękawiczki jeździeckie chronią dłoń jeźdźca przez zabrudzeniem oraz urazami naskórka podczas czyszczenia konia i pracy w stajni. Rękawiczki jeździeckie dzielą się ze względu na porę użytkowania czyli: rękawiczki jeździeckie wszecghstronne- całoroczne, rękawiczki jeździeckie zimowe oraz rękawiczki jeździeckie letnie.

Podczas wysokich temperatur i upału większy komfort zapewnią specjalnie rękawiczki letnie, które są wykonane z cienkiego materiału, który zapewnia cyrkulację powietrza np. siateczka.

Dzięki temu ręka jeźdźca nie poci się podczas codziennej pracy w stajni, treningów czy wyjazdów w teren. 

Więcej
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów