Nakrycia głowy jeźdźca  Jest 35 produktów.

Nakrycia głowy jeźdźca

Kaski jeździecki to podstawa stroju każdego jeźdźca. W ofercie naszego sklepu jeździeckiego www.healthyhorse.pl znajdziesz szeroką ofertę kasków jeździeckich. Kask do jazdy konnej ma za zadanie chronić głowę jeźdźca podczas upadku z konia, chroni głowę przed poważnymi urazami, dlatego tak ważna jest jazda w kasku jeździeckim. Kask minimalizuje r...

Kaski jeździecki to podstawa stroju każdego jeźdźca. W ofercie naszego sklepu jeździeckiego www.healthyhorse.pl znajdziesz szeroką ofertę kasków jeździeckich. Kask do jazdy konnej ma za zadanie chronić głowę jeźdźca podczas upadku z konia, chroni głowę przed poważnymi urazami, dlatego tak ważna jest jazda w kasku jeździeckim. Kask minimalizuje ryzyko urazu głowy i poważnych obrażeń. Dlatego tak ważne jest wybranie dobrej jakości kasku np. Kask jeździecki UVEX Perfexxion Active W ofercie naszego sklepu znajdziesz kaski jeździeckie firmy Uvex, Horka oraz Fair Play. Przy zakupie kasku jeździeckiego ważne jest aby odpowiednio go dopasować. Kask nie powinien być za luźny oraz za ciasny. Dodatkowo przy zakupie kasku warto zwrócić uwagę czy posiada wszelkie atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo podczas jego stosowania.
Kaski do jazdy konnej możemy podzielić na kaski wykonane z plastiku lub pokryte zamszem.   wszelkie atesty, które potwierdzają bezpieczeństwo podczas jego stosowania.

Więcej

Podkategorie

Kaski jeździeckie

Kaski jeździeckie chronią głowę jeźdźca przed wszelkimi urazami, na które jest narażony podczas jazdy.

Wszystkie kaski z naszej oferty posiadają niezbędne, aktualne atesty bezpieczeństwa.

Dobry kask do jazdy konnej, powinien zapewniać odpowiednią wentylację, prawidłowo odprowadzając gromadzący się pot.

Istotną kwestią jest również dopasowanie. Możemy się spotkać z kaskami jednorozmiarowymi oraz regulowanymi przy pomocy paska lub pokrętła. Regulować rozmiar możemy także dzięki zapięciu trzy lub czteropunktowemu.

Nasza oferta obejmuje kaski jeździeckie, szanowanych i popularnych firm: UVEX, Horka i Red Horse. Najwyższa jakość w atrakcyjnych cenach!

Toczki jeździeckie

Każdy jeździec wie, że podczas jazdy konnej najważniejsze jest bezpieczeństwo, jazda konna jest szczególnie niebezpiecznym sportem, poniewaz jeździec obcuje z koniem. Każdy upadek z konia jest potencjalnie niebezpieczny, dlatego każdy jeździec powoinien nosić kask lub toczek podczas treningów jazdy konnej. Toczek chroni jeźdźca przed urazem głowy podczas upadku z konia. W naszym sklepie jeździeckim znajdziecie szeroką ofertę kasków oraz toczków do jazdy konnej.

Przy zakupie toczku do jazdy konnej należy pamiętać aby odpowiednio dobrać jego rozmiar, ponieważ zbyt mały lub zbyt duży toczek również stwarza zagrożenie np. złamania nosa. Należy również zwrócić uwagę na cenę, pamiętajmy aby nie wybierać toczków z najniższej półki cenowej, ponieważ chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo jeźdźca a na tym nie można oszczędzać. Najlepiej zakupić toczek, który spełnia określone normy bezpieczeństwa, taką informację znajdą Państwo w opisie każdego toczka do jazdy konnej. Jeśli kupują Państwo toczek po raz pierwszy warto skontaktować się z obsługą sklepu jeździeckiego www.healthyhorse.pl, która doradzi przy zakupie toczku do jazdy konnej.

0 Recenzje
DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni
337,00 zł
2- 30 dni
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów