Nakrycia głowy jeźdźca  Jest 23 produktów.

Nakrycia głowy jeźdźca

Kaski jeździeckie chronią głowę jeźdźca podczas upadku z konia. Kask minimalizuje ryzyko urazu głowy i poważnych obrażeń. Dlatego tak ważne jest wybranie dobrej jakości kasku np. Kask jeździecki UVEX Perfexxion Active

Kaski jeździeckie chronią głowę jeźdźca podczas upadku z konia. Kask minimalizuje ryzyko urazu głowy i poważnych obrażeń. Dlatego tak ważne jest wybranie dobrej jakości kasku np. Kask jeździecki UVEX Perfexxion Active

Więcej

Podkategorie

Kaski jeździeckie

Kaski jeździeckie chronią głowę jeźdźca przed wszelkimi urazami, na które jest narażony podczas jazdy.

Wszystkie kaski z naszej oferty posiadają niezbędne, aktualne atesty bezpieczeństwa.

Dobry kask do jazdy konnej, powinien zapewniać odpowiednią wentylację, prawidłowo odprowadzając gromadzący się pot.

Istotną kwestią jest również dopasowanie. Możemy się spotkać z kaskami jednorozmiarowymi oraz regulowanymi przy pomocy paska lub pokrętła. Regulować rozmiar możemy także dzięki zapięciu trzy lub czteropunktowemu.

Nasza oferta obejmuje kaski jeździeckie, szanowanych i popularnych firm: UVEX, Horka i Red Horse. Najwyższa jakość w atrakcyjnych cenach!

Toczki jeździeckie

Każdy jeździec wie, że podczas jazdy konnej najważniejsze jest bezpieczeństwo, jazda konna jest szczególnie niebezpiecznym sportem, poniewaz jeździec obcuje z koniem. Każdy upadek z konia jest potencjalnie niebezpieczny, dlatego każdy jeździec powoinien nosić kask lub toczek podczas treningów jazdy konnej. Toczek chroni jeźdźca przed urazem głowy podczas upadku z konia. W naszym sklepie jeździeckim znajdziecie szeroką ofertę kasków oraz toczków do jazdy konnej.

Przy zakupie toczku do jazdy konnej należy pamiętać aby odpowiednio dobrać jego rozmiar, ponieważ zbyt mały lub zbyt duży toczek również stwarza zagrożenie np. złamania nosa. Należy również zwrócić uwagę na cenę, pamiętajmy aby nie wybierać toczków z najniższej półki cenowej, ponieważ chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo jeźdźca a na tym nie można oszczędzać. Najlepiej zakupić toczek, który spełnia określone normy bezpieczeństwa, taką informację znajdą Państwo w opisie każdego toczka do jazdy konnej. Jeśli kupują Państwo toczek po raz pierwszy warto skontaktować się z obsługą sklepu jeździeckiego www.healthyhorse.pl, która doradzi przy zakupie toczku do jazdy konnej.

0 Recenzje
DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni
337,00 zł
2- 30 dni
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów