Skórzane rękawiczki jeździeckie
Skórzane rękawiczki jeździeckie

Skórzane rękawiczki jeździeckie

Jeśli szukasz rękawiczek do jazdy konnej to świetnie trafiłeś. W naszym sklepie jeździeckim www.healthyhorse.pl znajdziesz bogaty wybór rękawiczek jeździeckich.

Rękawiczki jeździeckie są niezbędnym wyposażeniem każdego jeźdźca, ponieważ zapewniają komfort podczas jazdy konnej. Rękawiczki do jazdy konnej chronią dłoń jeźdźca przez obtarciami i oparzeniami, które może spowodować wodza. Dodatkowo dłoń jest również chroniona podczas innych prac w stajni jak czyszczenie konia lub wypuszczenie go na padok.

W ofercie sklepu jeździeckiego www.healthyhorse.pl znajdziesz rękawiczki firm Fair Play, Horka czy Hy. Rękawiczki jeździeckie możemy podzielić na rękawiczki letnie, zimowe i wszechstronne. Dodatkowo rękawiczki jeździeckie mogą być wykonane z materiału lub  ze skóry. Rękawiczki skórzane są bardziej odporne na zniszczenie i przetarcia oraz dłużej posłużą podczas treningów i pracy w stajni. Jeśli szukasz rękawiczek jeździeckich na lato, to warto wybrać rękawiczki z cienkiej skóry z siateczką aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza aby zapobiec poceniu się dłoni podczas jazdy konnej.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku