Stajnia/Padok

Stajnia/Padok

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również sprzęt do stajni i na padok. W każdej stajni nie może zabraknąć wiader dla koni oraz poideł. Wiadra dla koni niezbędne są podczas zawodów jeździeckich w celu nakarmienia i napojenia koni oraz na padokach. Nie może zabraknąć również specjalnych miarek do paszy dla koni, które odmierzają ilość zdawanego pokarmu dla konia. W naszej ofercie znajdziecie również siatki na siano dla koni, które można zawiesić w boksie jak i na padoku, siatka na siano spowalnia pobieranie siana przez konia oraz zmniejsza ilość zmarnowanego siana. 

Przydatnym gadżetem w każdej stajni jest również organizer na boks do którego możemy włożyć szczotki, ochraniacze oraz kosmetyki dla koni dzięki czemu wszystkie niezbędne rzeczy mamy pod ręką podczas czyszczenia konia i przygotowywania go do jazdy. 

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy trociny dla koni, które są świetną ściółką dla koni, które mają problemy z układem oddechowym oraz dla koni, które mają tendencję do kolek lub są otyłe.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku