Stajnia/Padok  Jest 46 produktów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również sprzęt do stajni i na padok. W każdej stajni nie może zabraknąć wiader dla koni oraz poideł. Wiadra dla koni niezbędne są podczas zawodów jeździeckich w celu nakarmienia i napojenia koni oraz na padokach. Nie może zabraknąć również specjalnych miarek do paszy dla koni, które odmierzają ilość zdawanego ...

W ofercie naszego sklepu znajdziesz również sprzęt do stajni i na padok. W każdej stajni nie może zabraknąć wiader dla koni oraz poideł. Wiadra dla koni niezbędne są podczas zawodów jeździeckich w celu nakarmienia i napojenia koni oraz na padokach. Nie może zabraknąć również specjalnych miarek do paszy dla koni, które odmierzają ilość zdawanego pokarmu dla konia. W naszej ofercie znajdziecie również siatki na siano dla koni, które można zawiesić w boksie jak i na padoku, siatka na siano spowalnia pobieranie siana przez konia oraz zmniejsza ilość zmarnowanego siana. 

Przydatnym gadżetem w każdej stajni jest również organizer na boks do którego możemy włożyć szczotki, ochraniacze oraz kosmetyki dla koni dzięki czemu wszystkie niezbędne rzeczy mamy pod ręką podczas czyszczenia konia i przygotowywania go do jazdy. 

Dodatkowo w naszej ofercie posiadamy trociny dla koni, które są świetną ściółką dla koni, które mają problemy z układem oddechowym oraz dla koni, które mają tendencję do kolek lub są otyłe.

Więcej

Podkategorie

Miarki, pojemniki i...

Wiadra i miarki do stajni. Miski i żłoby ze specjalnych materiałów, które są bezpieczne dla koni, odporne na pęknięcia Miska do stajni Tubturg Flexible. Wiadra umożliwiają przenoszenie wody i paszy na padok oraz podczas zawodów Lincoln Wiadro Bucket. W ofercie znajdziesz miarki do paszy miarka do paszy Red Horse oraz łyżki do mieszania meszu i wysłodków Lincoln Equestrian Stirrer.

Siatki, torby na siano

Siatki na siano spowalniają pobieranie siana, polecane są szczególnie dla koni wrzodowych i stojących długo w stajni. Siatki również zmniejszają straty siana. Siatki możemy podzielić na siatki z małymi oczkami Lincoln Siatka na siano oraz dużymi oczkami Siatka na siano dla koni Lincoln. W ofercie znajdziesz również torby na siano, które szybciej napełnisz sianem Torba na siano dla koni

Trociny dla koni

Trociny dla koni to idealna ściółka dla koni zamiast słomy. Trociny stosowane są u koni, które mają problemy oddechowe. Trociny są odpylone i pozbawione pleśni i grzybów. Trociny stosowane są również u koni otyłych i koni kolkujących.

0 Recenzje
Kaganiec dla koni firmy  Hy
99,00 zł
14 dni
0 Recenzje
Zabawka dla koni Horsemens’s Jolly Apple
63,00 zł
40 dni
0 Recenzje
Miska gumowa do stajni DOSTĘPNOŚĆ: 7 DNI
49,00 zł
7 DNI
0 Recenzje
Siatka na siano dla koni Lincoln
53,00 zł
14 dni
0 Recenzje
Wiadro dla koni Lincoln Bucket Dostępność: 24h
64,00 zł
24 h
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów