Stajnia/Padok  Jest 19 produktów.

Podkategorie

Miarki, pojemniki i...

Wiadra i miarki do stajni. Miski i żłoby ze specjalnych materiałów, które są bezpieczne dla koni, odporne na pęknięcia Miska do stajni Tubturg Flexible. Wiadra umożliwiają przenoszenie wody i paszy na padok oraz podczas zawodów Lincoln Wiadro Bucket. W ofercie znajdziesz miarki do paszy miarka do paszy Red Horse oraz łyżki do mieszania meszu i wysłodków Lincoln Equestrian Stirrer.

Siatki, torby na siano

Siatki na siano spowalniają pobieranie siana, polecane są szczególnie dla koni wrzodowych i stojących długo w stajni. Siatki również zmniejszają straty siana. Siatki możemy podzielić na siatki z małymi oczkami Lincoln Siatka na siano oraz dużymi oczkami Siatka na siano dla koni Lincoln. W ofercie znajdziesz również torby na siano, które szybciej napełnisz sianem Torba na siano dla koni

Trociny dla koni

Trociny dla koni to idealna ściółka dla koni zamiast słomy. Trociny stosowane są u koni, które mają problemy oddechowe. Trociny są odpylone i pozbawione pleśni i grzybów. Trociny stosowane są również u koni otyłych i koni kolkujących.

0 Recenzje
Kaganiec dla koni firmy  Hy
99,00 zł
8 dni
0 Recenzje
Zabawka dla koni Horsemens’s Jolly Apple
63,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Miska gumowa do stajni DOSTĘPNOŚĆ: 7 DNI
49,00 zł
7 DNI
0 Recenzje
Siatka na siano dla koni Lincoln
45,00 zł
24 h
0 Recenzje
Wiadro dla koni Lincoln Bucket Dostępność: 24h
40,00 zł
24 h
0 Recenzje
Organizer na boks na szczotki Lincoln
105,00 zł
1-3 dni
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów