Kantary sznurkowe  Jest 2 produktów.

Kantary sznurkowe

Jeśli szukasz kantarów dla koni to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie jeździeckim znajdziesz szeroki wybór kantarów dla koni, dopasowanych do potrzeb twoich i twojego konia. Kantar służy do prowadzenia konia w ręku podczas spacerów oraz ułatwia wypuszczanie i sprowadzanie koni z padoków. Dodatkowo podczas ucieczki konia z boksu czy padoku o wiele...

Jeśli szukasz kantarów dla koni to dobrze trafiłeś. W naszym sklepie jeździeckim znajdziesz szeroki wybór kantarów dla koni, dopasowanych do potrzeb twoich i twojego konia. Kantar służy do prowadzenia konia w ręku podczas spacerów oraz ułatwia wypuszczanie i sprowadzanie koni z padoków. Dodatkowo podczas ucieczki konia z boksu czy padoku o wiele łatwiej złapać konia, który ma ubrany kantar.  Kantary możemy podzielić na kantary dla koni z futerkiem, kantary skórzane lub kantary z podszyciem lub bez, oraz kantary sznurkowe.

Kantary sznurkowe składają się z samej linki, która połączona ze sobą tworzy kantar dla konia. Kantar sznurkowy wywiera większy nacisk na potylicę oraz nos konia więc stosowany jest często u koni, które sprawiają problem przy wyprowadzaniu na padok. Dodatkowo kantar sznurkowy używany jest również do treningu konia z ziemi. Gdy koń rzuca głową lub ją zadziera kantar powoduje nacisk na potylice oraz nos dzięki czemu koń uczy się odpowiedniej pozycji trzymania głowy podczas prowadzenia go oraz podczas lonżowania.

Więcej
0 Recenzje
Kantar sznurkowy dla koni  Hy Rope
28,80 zł 36,00 zł -20%
Obniżona cena!
8 dni
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów