Kantary z podszyciem  Jest 30 produktów.

Kantary z podszyciem

W ofercie naszego sklepu jeździeckiego znajdziesz różnego rodzaje kantary dla koni. Co to jest kantar? Kantar zakładany jest na głowę konia. Każdy kantar posiada metalowe kółko do którego przyczepiany jest uwiąz. Uwiąz oraz kantar umożliwiają prowadzenia konia w ręku na padok lub na spacer. Kantary możemy podzielić na dwa rodzaje kantary z podsz...

W ofercie naszego sklepu jeździeckiego znajdziesz różnego rodzaje kantary dla koni. Co to jest kantar? Kantar zakładany jest na głowę konia. Każdy kantar posiada metalowe kółko do którego przyczepiany jest uwiąz. Uwiąz oraz kantar umożliwiają prowadzenia konia w ręku na padok lub na spacer. Kantary możemy podzielić na dwa rodzaje kantary z podszyciem i kantary bez podszycia. Kantary z podszyciem dla koni posiadają od wewnętrznej strony żel, piankę lub inny delikatny materiał, który minimalizuje ryzyko obtarcia lub odparzenia skóry konia. Jeśli twój koń ma wrażliwą skórę, podatną na wytarcia i obtarcia lub spędza większość dnia w kantarze to najlepszym wyborem będzie zakup kantara z podszyciem dla twojego konia. W porównaniu do kantarów bez podszycia, które mogą powodować podrażnienia skóry u konia lub wycieranie sierści, jednak są tańsze od kantarów z podszyciem dla koni.

Jeśli zdecydujesz się na kantar z podszyciem to polecamy kantary z żelową podkładką, którą można łatwo ściągnąć i umyć wodą.

Więcej
0 Recenzje
DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni
65,00 zł
2- 30 dni
0 Recenzje
Kantar żelowy dla koni Hy Grand Prix
70,00 zł
14 dni
0 Recenzje
Kantar z żelem dla koni firmy Hy Deluxe
80,00 zł
14 dni
0 Recenzje
Kantar Hy Deluxe Padded Head Collar
80,00 zł
24h
0 Recenzje
215,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów