Baty jeździeckie  Jest 54 produktów.

Baty jeździeckie

Bat do treningu koni. Baty ułatwiają trening koni, szczególnie w przypadku koni, które nie reagują na łydkę. Baty możemy podzielić na 3 kategorie. Baty skokowe, przeznaczone do skoków przez przeszkody, jazdy w terenie oraz codziennych treningów Bat skokowy Fleck z długą packą, baty ujeżdżeniowe przeznaczone do treningu koni ujeżdżeniowych Bat uj...

Bat do treningu koni. Baty ułatwiają trening koni, szczególnie w przypadku koni, które nie reagują na łydkę. Baty możemy podzielić na 3 kategorie. Baty skokowe, przeznaczone do skoków przez przeszkody, jazdy w terenie oraz codziennych treningów Bat skokowy Fleck z długą packą, baty ujeżdżeniowe przeznaczone do treningu koni ujeżdżeniowych Bat ujeżdżeniowy Fleck Ergo-Balance oraz baty do lonżowania Fleck - Składany bat do lonżowania, które ułatwiają trening konia z ziemi.

Więcej

Podkategorie

Baty ujeżdżeniowe

W ofercie naszego sklepu jeździeckiego znajdziesz baty do jazdy konnej różnych producentów jeździeckich. Bat jest to pomoc jeździecka, która uławia trening konia. Baty możemy podzielić na baty skokowe, baty do lonżowania koni i baty ujeżdżeniowe.

Baty ujeżdżeniowe stosowane są w dyscyplinie ujeżdżenia, bat ujeżdżeniowy jest znacznie dłuższy od bata skokowego oraz krótszy od batów do lonżowania koni. Długość bata ujeżdżeniowego wynosi ok. 110 cm do 140 cm. 

Baty ujeżdżeniowe są też stosowane podczas treningów skokowych , ponieważ dzięki ich długości łatwiej trenuje się konia z ich pomocą niż z batem skokowym.

Przy zakupie bata ujeżdżeniowego należy najpierw zdecydować się jaka długość będzie nam potrzebna. Zbyt długi bat przy nerwowym koniu może jeszcze pogorszyć sprawę. Drugą rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę jest giętkość bata, im bardziej giętki bat ujeżdżeniowy tym lepiej. Dzięki temu, już delikatny ruch nadgarstka jeźdźca jest w stanie przekazać koniowi sygnał za pomocą bata. 

0 Recenzje
Palcat skokowy HySCHOOL Diamante
75,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Bat skokowy HySCHOOL Heart
39,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Bat skokowy HySCHOOL Multi
38,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Bat skokowy HySCHOOL Silver
38,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Bat skokowy HySCHOOL Riding
42,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Bat skokowy HySCHOOL Glamour
65,00 zł
7 dni
Pokazuje 1 - 54 z 54 elementów