Suplementy dla koni wspierający układ oddechowy  Jest 23 produktów.

Suplementy dla koni wspierający układ oddechowy

Suplementy dla koni na układ oddechowy. Preparaty dla koni kaszlących, alergicznych, koni z COPD, RAO i przewlekłą infekcją górnych dróg oddechowych. Zmniejszają kaszel oraz duszność u koni, pomagają w usuwaniu wydzieliny z układu oddechowego konia przez co zwiększają jego wydolność. Na rynku znajdziemy różne rodzaje suplementów dla koni na ukła...

Suplementy dla koni na układ oddechowy. Preparaty dla koni kaszlących, alergicznych, koni z COPD, RAO i przewlekłą infekcją górnych dróg oddechowych. Zmniejszają kaszel oraz duszność u koni, pomagają w usuwaniu wydzieliny z układu oddechowego konia przez co zwiększają jego wydolność. Na rynku znajdziemy różne rodzaje suplementów dla koni na układ oddechowy: w formie syropu na kaszel dla koni np. Lincoln Koff Syrup, w formie mieszanki ziół dla koni alergicznych  np. Lincoln Breathability lub kompleksowego suplementu w proszku  dla koni z COPD np. Lincoln Platinum Pro Respiratory.

Preparaty znacznie podnoszą komfort życia koni, które mają problemy z układem oddechowym lub często zapadają na infekcje. 

Więcej
0 Recenzje
177,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzje
Suplement na układ oddechowy NAF Respirator DOSTĘPNOŚĆ : 7-8 DNI 
299,00 zł
24h
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów