Suplement na nerki konia - Equipur Renal

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 430 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 430 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 12,90 zł.


Nowy produkt

1-5 dni

170,00 zł brutto

Opis preparatu na nerki dla koni Equipur Renal

Suplement dla koni EquiPur Renal wspierający funkcjonowanie nerek. Polecany dla koni z zapaleniem nerek i pęcherza. Działa odtruwająco na organizm konia i polepsza jego samopoczucie.

Nerki konia cierpią szczególnie przez permanentne nadwyżki białka w pożywieniu jak również przez pobieranie trucizn ze środowiska i lekarstw. Wspieranie nerek przy wydalaniu produktów przemiany materii i pozostałości lekarstw może znacząco podnieść dobre samopoczucie i sprawność konia.

Zioła pobudzają dzięki swoim leczniczym substancjom czynnym produkcję mocznika i doprowadzają dzięki podwyższonemu wydalaniu produktów przemiany materii i obcych substancji z krwi do odtruwania organizmu. Jednocześnie zwalczane są skutecznie zapalenia nerek i pęcherza jak również zapobiega się tworzeniu kamienia. Dzięki wsparciu pracy serca i układu krążenia poprawia się drenaż limfatyczny a tym samym zapobiega się powstawaniu opuchniętych nóg, opojów i tworzeniu się pęcherzy. Ten efekt potęgują przeciwzapalne i wzmacniające tkankę łączną substancje .

Elektrolity traci koń w wysokim stopniu przy chorobach nerek lub przy podwyższonemu oddawaniu moczu i należy je wówczas uzupełnić.

Witaminy A,C i E jak również selen(antyoksydant) wspierają się wzajemnie przy ochronie nerek podczas wydalania agresywnych substancji szkodliwych, przy zwalczaniu infekcji dróg moczowych jak i przy regeneracji błony śluzowej organów moczowych.

Witaminy z grupy B i kwas foliowy pomagają przy szybkim wydalaniu produktów końcowych przemiany materii z krwi.

Format amonu(mrówczan amonowy) powoduje zakwaszenie moczu i przeciwdziała tym samym tworzeniu się piasku w moczu i kamieni w pęcherzu.

Renal wspiera funkcję nerek dzięki współpracy jego wysoko wartościowych składników i pomaga przy tym jednocześnie podczas oczyszczania organizmu. W rezultacie poprawy pracy serca i układu krążenia, równocześnie poprawia się również drenaż limfatyczny i tym samym zapobiega to powstawaniu obrzęków nóg, odm jak i tworzeniu się opojów .
Pasza dietetyczna dla koni.

Składniki dodatkowe*:

Białko surowe 8,8 % Witamina A 1.200.000 I.E.
Tłuszcz 3,6 % Witamina B1 1.600 mg
Białko surowe 6,2 % Witamina B2 600 mg
Popiół surowy 26,9 % Witamina B6 600 mg
Chlorek 7,0% Witamina C 20.000 mg
Sód 6,5 % Witamina E 5.000 mg
Potas 1,0% Kwas foliowy 2.000 mg
Wapno 0,2 % żelazo 3.000 mg
Magnez 0,1% selen 20 mg
Fosfor 0,1% mrówczan amonowy 8.000 mg

Skład:*
Mieszanka ziołowa 50,0%(głóg, brzoza, arnika, pokrzywa), cukier gronowy 16,0%, chlorek sodu 10,0%, hydrowęglan wapnia 10,0%, mączka sojowa 5,8%, chlorek potasu 2,0%, olej lniany 1,0%
*witamina E jako Tocopherolavetat, zwiazek chelatowy aminokwasu żelaza hydrat, drożdże selenowe.
**składniki dodatkowe wg tabeli 5,2%

Podawanie (proszek):

źrebaki, młode konie, kuce: 30g/dziennie=2 miarki
konie(500kg): 50g/dziennie=3,5 miarki wymieszać z paszą. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szczotka dla konia - HyShine colour

Szczotka dla konia - HyShine colour

Szczotka do sierści HySHINE

Produkty Powiązane

Komentarze ()