Odpiaszczacz dla koni - Over Horse PECTOSyllium

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 116 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 116 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,48 zł.


Nowy produkt

1-3 dni

116,00 zł brutto

Odpiaszczacz Over Horse PECTOSyllium

Preparat odpiaszczający dla koni firmy over horse. Zalegający piach w jelitach może powodować kolki i biegunki u koni. Należy odpiaszczać konie regularnie 2 razy w roku. Podawanie słabej jakości siana lub z ziemi, wypuszczanie koni na padoki z krótką trawą może doprowadzić do zapiaszczenia jelit konia a w konsekwencji do groźnych kolek zagrażających życiu konia.

Preparat odpiaszczający dla koni Over Horse PectoSyllium tworzy żel w układzie pokarmowym konia z którym zostaje usunięty piasek znajdujący się w jelicie konia. Preparat działa łagodząco na jelita koni oraz minimalizuje ryzko kolek. 

Dawkowanie Over Horse PectoSyllium :

W przypadku wystąpienia kolki: przez 6 kolejnych dni podawać 100 g PectoSyllium dwukrotnie w ciągu dnia. Następnie raz w miesiącu przez 6 kolejnych dni podawać raz dziennie po 100 g PectoSyllium. 

W celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia kolki: codziennie dodawać po 50 g PectoSyllium do paszy lub ziarna, aż do zlikwidowania zaburzeń w przewodzie pokarmowym.

SKŁAD:

sacharoza, otręby pszenne. 

Dodatki (w 1 kg): dodatki sensoryczne, 2b: Plantago psyllium, mieszanka substancji aromatyzujących. 
Składniki analityczne i poziomy: białko surowe 2,4%, włókno surowe 3%, oleje i tłuszcze surowe 0,7%, popiół surowy 2,0%, wapń 0%, fosfor 0%, sód 0%

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Produkty Powiązane

Komentarze ()