Buty dla koni Cavallo Trek

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 385 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 385 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,55 zł.


Nowy produkt

Buty dla koni Cavallo Trek

1 Przedmiot

24 h

385,00 zł brutto

Buty Cavallo Trek

Buty dla koni Cavallo Trek łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Buty Trek są bardzo wytrzymałe, wodoodporne i lekkie dlatego świetnie nadają się do jazdy w teren, rajdy i WKKW.  Cavallo Trek świetnie absorbują wstrząsy. Idealny zamiennik dla podków, buty Cavallo Trek wspierają konie z łamliwymi, słabymi kopytami, po ochwacie lub problemami stawowo-kostnymi. Zmniejszają bolesność w trakcie kontaktu kopyta z podłożem. Cavallo Trek sprzedawane są pojedynczo, dlatego są świetnym wyborem dla koni, które mają nierówne kopyta i ciężko dopasować Buty Cavallo Simple lub Cavallo Sport. Cavallo Trek można zakładać zarówno na jazdy, spacery oraz na padok. Buty zabezpieczają kopyta i koronki przed urazami i czynnikami zewnętrznymi jak błoto i deszcz, dlatego również zmniejszają problem gnicia strzałek. Polecane szczególnie przez właścicieli koni po ochwacie, którym buty Cavallo przynoszą ulgę, zmniejszają kulawiznę oraz ból.

Buty Cavallo wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Produkty Powiązane

Komentarze ()