Buty dla koni Cavallo Simple Boot

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 599 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 599 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 17,97 zł.


Nowy produkt

 Cavallo Simple Boot

8 dni

599,00 zł brutto

Buty dla koni Cavallo 

Cavallo Simple to łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu buty dla koni. Idealny zamiennik dla podków. Wsparcie dla koni z łamliwymi, słabymi kopytami , po ochwacie, ropniach kopytowych  lub problemami stawowo-kostnymi. Buty Cavallo Simple świetnie absorbują wstrząsy, nadają się zarówno do jazdy w teren, codziennych treningów oraz na padok, ponieważ są o profilu wszechstronnym. To znaczy, że są dostosowane do każdej dyscypliny sportu oraz podłoża. Buty Cavallo redukują tkliwość podków podczas kontaktu z podłożem, zmniejszają bolesność i kulawiznę u koni ze zwyrodnieniami, szczególnie w stawie kopytowym i trzeszczkach. Cavallo Simple boots są niezastąpione w przypadku koni po ochwacie, znacznie ułatwiają poruszanie i powrót konia do zdrowia. 

Buty Cavallo są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dlatego są wytrzymałe, wodoodporne i lekkie. Świetnie absorbują wstrząsy, chroniąc stawy konia. Sprzedawane w parach .  

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Produkty Powiązane

Komentarze ()