Pasza dla koni otyłych - Nuba Slimmer Musli

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 91 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 91 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,73 zł.


Nowy produkt

2 dni

91,00 zł brutto

Musli dla koni otyłych Nuba Slimmer Musli

Musli dla koni otyłych i z problemami metabolicznymi typu ochwat, mięśniochwat lub choroba Cushinga. Musli jest niskoenergetyczne, nie posiada owsa w składzie. Musli ma niski indeks glikemiczny i wysoki poziom włókna. Nadaje się również dla koni wrzodowych i koni, których dieta musi być uboga w cukier.

Pasza Nuba Slimmer Musli to pasza niskoenergetyczna i niskokaloryczna dlatego jest idealna dla koni ras prymitywnych i koni otyłych. 

Wysoki poziom włókna w musli Nuba Equi promuje rzucie i wytwarzanie śliny przez konia co reguluje pracę układu pokarmowego konia. 

Musli Nuba Slimmer dla koni zawiera również magnez w składzie, który reguluje poziom cukru we krwi konia. Co sprawia, że pasza jest idealna dla koni z  insulinoopornością. 

Dodatek elektrolitów w musli wspiera regeneracje konia po wysiłku. 

Skład:

Łuska słonecznika, łuska sojowa, mączka z traw, sieczka z lucerny, mączka z lucerny, otręby owsiane, łuska owsa, otręby jęczmienne, wytłoki z jabłek, sieczka ze słomy owsianej, siemię lniane, wysłodki buraczane niemelasowane, drożdże paszowe, marchew suszona płatkowana, burak suszony płatkowany, chlorek sodu, tlenek magnezu, chelat cynku, chelat miedzi, probiotyk, aromat, selen.

energia 8,51 MJ

białko 76,72 g

wapń(Ca) 4,59 g

fosfor(P) 2,18 g

magnez(Mg) 7,97 g

żelazo (Fe) 149,29 mg

miedź (Cu) 339,08 mg

cynk (Zn) 1017,11 mg

mangan (Mn) 31,2 mg

selen (Se) 0,66 mg

potas (K) 12,22 g

sód (Na) 4,34 g

chlor (Cl) 8,68 g

włókno 28,05 %

tłuszcz 4,86 %

skrobia i cukty proste <10%

Dawkowanie

Podawać w ilości około 150 g paszy na 100 kg masy ciała konia dziennie. Nie przekraczać ilości 2 kg na jeden posiłek.

Przykładowa dawka dzienna dla konia o masie 500 kg to 0,75 kg paszy plus 8 kg siana.

Mieszanka została zbilansowana z sianem przeciętnej jakości, w ilości uwzględniającej rodzaj wykonywanej pracy przez konia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Produkty Powiązane

Komentarze ()