Pasza dla źrebaków - Eggersmann Fohlenstarter

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 113 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 113 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,39 zł.


Nowy produkt

25 kg/worek

1-3 dni

113,00 zł brutto

Pasza dla źrebaków Eggersmann Fohlenstarter zapewniająca optymalny rozwój  i zapobiegająca schorzeniom u źrebaków.

Źrebięta powinny być karmione odpowiednio zbilansowaną  oraz wysokiej jakości paszą, ponieważ w pierwszych miesiącach życia mają wysokie zapotrzebowanie na białko, witaminy, minerały i mikroelementy. Dzięki tak zbilansowanej diecie źrebie jest w stanie prawidłowo się rozwijać. 

Eggersmann Fohlenstarter jest paszą, która posiada wysoki poziom białka i aminokwasów. Odpowiednia proporcja pomiędzy białkiem, witaminami i energią pozwala źrebakowi odpowiednio rosnąć i rozwijać się.  Pasza zapewnia odpowiedni rozwój układu kostnego, mięśni, ścięgien oraz wiązadeł. Fohlenstarter zapobiega takim schorzeniom u źrebiąt jak OCD (osteochondroza).

Pasza przydatna dla źrebiąt w przypadku gdy klacz nie jest w stanie wyprodukować odpowiedniej ilości mleka dla źrebięcia. 

Fohlenstarter zapewni odpowiedni start i rozwój twojego źrebaka.

141,5 g/kg białko og. strawne

11,0 MJ/kg energia strawna

Porada żywieniowa paszą dla źrebaków:

Fohlenstarter polecany jest od 3-4 tygodniu życia, kiedy źrebięta zaczynają samodzielnie jeść, a początkowa dawka powinna wynosić 100 – 150 g na dzień, następnie Fohlenstarter Pellets powinien być używany jako ssuplement do dziennej dawki owsa w zależności od rozwoju źrebaka w ilości 400 – 600 g na 100 kg masy ciała na dzień.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Komentarze ()