Glinka rozgrzewająca dla konia - Eclipse Herbflog

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 255 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 255 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,65 zł.


Nowy produkt

DOSTEPNOŚĆ: 3-7 DNI

75,00 zł brutto

Opis glinki rozgrzewającej ECLIPSE HERBFLOG

Szwedzka glinka rozgrzewająca stosowana:
-przy urazach ścięgien i stawów
-przy otarciach skóry grzbietu

UWAGA: Nie używać 7 dni przed zawodami i w trakcie zawodów. Stosowanie tego produktu może naruszać przepisy dotyczące zawodów jeździeckich.

SKŁAD:
Nalewka z arniki, olejek eukaliptusowy, wyciąg suchy z owocu pieprzowca, gliceryna, wyciąg suchy z liści oczara, benzoesan sodu, woda źródlana, glinka mineralna.

DZIAŁANIE:
Główne składniki aktywne preparatu wywołują przede wszystkim działanie rozgrzewające.
Po zastosowaniu na skórę prowadzą do miejscowego przekrwienia oraz wzrostu temperatury danego obszaru ciała. Efekt ten przyczynia się do przyspieszania gojenia się ran. Garbniki z wyciągu z liści oczara działają ściągająco, uszczelniają naczynia zapobiegając tworzeniu się obrzęków. Suchy wyciąg z owocu pieprzowca wywołuje dodatkowo działanie przeciwbólowe.

PODAWANIE:
grubą warstwę preparatu nałożyć profilaktycznie lub w miejscu urazu. Owinąć papierem i folią, a następnie owijką. Zabandażować.
Glinkę pozostawić na 8-12 godzin a nastepnie zmyć wodą.
Zabieg ten można powtarzać codziennie.
Przy leczeniu otarć skóry grzbietu, pokryć grzbiet konia grubą warstwa preparatu, nakryć papierem lub folią, a następnie ciepłą derką.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Komentarze ()