Szybkie wysłodki dla konia - Speedi-Beet

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 80 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 80 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,40 zł.


Nowy produkt

1-5 dni

80,00 zł brutto

Opis szybkich wysłodek dla koni Speedi-Beet

Wysłodki buraczane niemelasowane dla koni w postaci płatków gotowych do podania w ciągu 10 minut. Tradycyjne wysłodki, aby mogły być podane koniowi, należy namaczać co najmniej przez 12 godzin. Dzieki specjalnemu procesowi przygotowania w wysłodkach Speedi-Beet czas ten został skrócony zaledwie do 10 minut. Umożliwia to ogromną wygodę przygotowywania i gwarantuje, że Twój koń otrzyma zawsze świeżą porcję.

Wysłodki dostarczają cennego, wysokostrawnego włókna (głównie pektyn). Jest ono znacznie łatwiej strawne i bardziej przyswajalne dla organizmu konia, niż włókno pochodzące z pasz objętościowych, takich jak siano.

Są źródłem wolno uwalnianej energii (cennej w treningu sportowym).

Mają bardzo niski poziom skrobii oraz cukru, są zatem odpowiednie dla koni z tendencjami do ochwatu (zatwierdzone przez brytyjskie stowarzyszenie Laminitis Trust).

Podawane na mokro, są łatwe do spożycia oraz całkowicie niepylące. Mogą być podawane koniom starszym, mającym problemy z zębami lub schorzenia układu oddechowego.

Zawartość składników odżywczych:

Energia strawna12,00MJ/kg
Białko9,00%
Tłuszcz0,70%
Włókno16,00%
Popiół9,00%
Cukry5,00%

Skład:

płatki z niemelasowanych wysłodków buraczanych

Sugestie żywieniowe:

Szczegółowe informacje na temat dawkowania znajdują się na opakowaniu. Zalecana dawka to 100g wysłodków na każde 100kg wagi ciała konia. Można jednak podawać nawet do 2,5 kg wysłodków (sucha masa) dla konia o wadze 500kg dziennie, zastępując nimi ok. połowy dawki paszy treściwej. Wysłodki podajemy ZAWSZE namoczone! Każde 100g wysłodków należy zalać 500 ml wody. Przy zalaniu ciepłą wodą Speedi-Beet są gotowe do podania już po 5 minutach - przy zalaniu zimną wodą należy odczekać 10 minut przed podaniem.
Namoczone wysłodki można przechowywać w chłodnym pomieszczeniu nawet do 24 godzin.
Każdą nową paszę zaleca się wprowadzać stopniowo.

Właściwości: o niskiej zawartości skrobi i cukru, błyskawiczne do przygotowania
Zastosowanie: rekonwalescencja, konie niepracujące, lekka praca, średnia praca, ciężka praca
Podstawowe składniki: niemelasowane wysłodki buraczane
Atuty składników: nie zawiera żadnych składników modyfikowanych genetycznie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg z fartuchem - Stubben Contours

Popręg z fartuchem - Stubben Contours

Produkty Powiązane

Komentarze ()