Ochraniacze dla konia - LeMieux Stealth Air XC przednie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 199 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 199 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,97 zł.


Nowy produkt

7 dni

199,00 zł brutto

Ochraniacze LeMieux Stealth Air 

Ochraniacze LeMieux Stealth Air. Lekkie, oddychające i komfortowe ochraniacze firmy LeMieux. Zaprojektowane tak aby zapewnić maksimum ochrony. Maleńkie otwory umożliwiają cyrkulacje powietrza zapobiegając przegrzaniu się ścięgien. Ponadto po dostaniu się wody, błota i kurzu do wnętrza ochraniacza, czynnik drażniący jest łatwo usuwany na zewnątrz. Ochraniacze świetnie nadają się w teren oraz do crossu i WKKW.  Ochraniacze LeMieux Stealth zostały tak zaprojektowane aby zapewnić maksimum ochrony i wytrzymałości. Ochraniacze wykonane są ze specjalnego materiału, który kurczy się podczas nacisku a następnie powraca do poprzedniego kształtu. Ochraniacze są bardzo lekkie i chronią stawy, jednocześnie nie ograniczając ruchów konia. Ochraniacze LeMieux Stealth Air są przełomem jeśli chodzi o ochraniacze crossowe. 

Produkty LeMieux to ekskluzywne produkty tworzone w Wielkiej Brytanii. Sprzęt LeMieux jest stosowany przez takie gwiazdy jak Charlotte Dujardin. Firma LeMieux wyróżnia się pięknym i klasycznym designem oraz niesamowitą trwałością i jakością produktów. W ofercie LeMieux znajdziemy piękne i funkcjonale czapraki skokowe i ujeżdżeniowe, podkładki pod siodło.

 

Size of HorseSize FrontSize Hind
Large PonySmall FrontSmall Hind
Cob/Small HorseSmall Front / Medium FrontMedium Hind
HorseMedium Front

Medium Hind
Large Hind

WarmbloodLarge FrontLarge Hind
 

 

SizeABCDE
Small27cm27cm17.5cm17.5cm12cm
Medium29cm29cm17.5cm19cm14cm
Large30cm30cm21cm20cm15cm

Oceń 
2017-12-18

4/5

Fajne, solidne, łatwe w utrzymaniu. Dobrze chronią, za tą cenę to lepszy produkt tego typu dostępny na polskim rynku :)

    Napisz opinię

    Popręg z fartuchem - Stubben Contours

    Popręg z fartuchem - Stubben Contours

    Produkty Powiązane

    Komentarze ()