Musli dla koni - Nuba Daily Musli

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 88 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 88 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,64 zł.


Nowy produkt

2 dni

88,00 zł brutto

Musli dla koni Nuba Equi

Musli Nuba Daily Musli przeznaczone jest dla koni lekko pracujących lub odpoczywających. Musli dostarcza wolno uwalnianej energii dlatego nie powoduje nadpobudliwości u koni. Pasza pokrywa podstawowe zapotrzebowanie konia na witaminy oraz minerały. Musli jest lekkostrawne i zachęca konia do dokładnego żucia dzięki czemu wytwarza więcej śliny a ta chroni jego układ pokarmowy przed działaniem kwasu.

Probiotyki zawarte w musli dla koni Nuba Daily Musli regulują działanie układu pokarmowego konia co zmniejsza ryzyko chorób układu pokarmowego u koni takich jak kolka.

W paszy znajdują się suszone warzywa dlatego jest tak smakowita dla większości koni a zwarty w musli chelat magnezu i cynk poprawiają stan kopyt oraz sierści koni. 

Produkt ten sprawdzi się w przypadku koni, które na co dzień wykonują pracę o umiarkowanym natężeniu i w związku z czym poddawane są niewielkim lub średnim obciążeniom fizycznym.

Skład

owies mikronizowany płatkowany, jęczmień mikronizowany płatkowany, kukurydza mikronizowana płatkowana, łuska słonecznika, otręby pszenne, wysłodki buraczane niemelasowane, lucerna mączka, łuska owsa, siemię lniane, wytłoki jabłkowe, słonecznik w łupinie, chlorek sodu, marchew suszona płatkowana, burak suszony płatkowany, drożdże paszowe, węglan wapnia, tlenek magnezu, chelat cynku i miedzi, probiotyk oraz aromat.

Jakich składników dostarcza ten produkt?

- energia strawna – 13,22 MJ

- białko strawne – 98,3 g

- wapń – 4,1 g

- fosfor – 4,21 g

- magnez – 4,73 g

- żelazo – 99,9 mg

- miedź – 87,5 mg

- cynk – 250 mg

- mangan – 37,46 mg

- selen – 0,15 mg

- potas – 7,05 g

- sód – 4,25 g

- chlor – 7,25 g

- włókno – 11,3%

- tłuszcz – 5,4%

Dawkowanie

600 g na każde 100 kg masy ciała zwierzęcia. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Ogłowie do jazdy konnej - Stubben Leltrim

Produkty Powiązane

Komentarze ()