Pielęgnacja siwego konia

Wysłane Przez: Maciej Mucha W: Produkty-recenzje Na: wtorek, lipiec 2, 2019 Komentarz: 0 Trafienie: 841
Każdy właściciel siwego konia wie jakim wyzwaniem jest jego codzienna pielęgnacja. Wiecznie żółte plamy od obornika i zielone plamy od tarzania na padoku nie chcą tak łatwo zejść. O ile w domu mamy więcej czasu na pielęgnacje siwego konia to prawdziwy problem pojawia się podczas zawodów jeździeckich. Właściciele siwych koni bardzo dobrze znają to z autopsji, dzień przed zawodami spędzamy pół dnia na doszorowaniu siwego konia, który położy się w nocy w boksie. Rano maszerując do boksu aby nakarmić konia przed startem zastajemy  łaciatego konia zamiast siwego konia.
Problem pojawia się jak mamy mało czasu przed startem lub pogoda jest niesprzyjająca i szybka kąpiel konia nie wchodzi w grę.

Dlatego wybraliśmy produkty, które uratują was w takiej sytuacji lub na co dzień ułatwią wam pielęgnację siwego konia w stajni.
Mycie siwego konia szamponem Lincoln

Szampon dla siwego konia


Zacznijmy od podstawy czyli szamponu do pielęgnacji siwego konia. Jeśli mamy czas warto zacząć od porządnego wykąpania konia, nic nie doczyści siwego konia jak specjalny szampon. Znajdziemy wiele szamponów przeznaczonych do siwych koni. Istnieją nawet szampony wybielające dla siwych koni, które jeszcze rozjaśnią włos i nadadzą mu śnieżnobiałego koloru np. Lincoln Magic White Shampoo, efekty stosowania szamponu widać poniżej. Dodatkowo szampon zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu na koniu. Bez problemu doczyści uporczywe plamy od trawy i obornika.

Jeśli szukasz efektu WOW koniecznie wypróbuj szampon Lincoln Pre- Clip Shampoo na ogon i grzywę siwego konia. Grzywa i ogon stają się tak lejące i puszyste, że efekt zaskoczy nawet was.
Siwy koń po umyciu szamponem Lincoln

Szukasz szamponu, który podkreśli naturalny kolor sierści twojego konia? Seria szamponów Lincoln Hint of a Tint została stworzona aby wydobyć i podkreślić naturalny kolor sierści konia. Znajdziesz w niej szampon dla koni siwych, karych i gniadych.

Spray do usuwania plam


Każdy właściciel siwego konia powinien mieć w swojej pace spray usuwający plam aby nie kąpać konia za każdym razem. Wystarczy nanieść spray na plamy a następnie przetrzeć gąbeczką lub szczotką a plamy magicznie znikają. Aktywnie składniki rozpuszczają plamy i wybielają sierść. Niezastąpiony produkt chwilę przed startem lub pokazem. Sami zobaczcie efekty stosowania sprayu do usuwania plam Lincoln Stain Remover.
Cała pielęgnacja trwa chwilę i koń jest już gotowy do startu lub jazdy.

Spray barwiący do sierści dla siwych koni


Szukasz jeszcze szybszego rozwiązania niż spray do usuwania plam dla koni?
Nie ma problemu! Wypróbuj barwiący spray dla siwych koni od firmy Lincoln.
Spray natychmiast barwi sierść na biało i ukrywa plamy, blizny lub naturalne przebarwienia na sierści. Co więcej spray można łatwo usunąć za pomocą szczotki do czyszczenia koni.
Ten spray to MUST HAVE dla właścicela siwego konia podczas zawodów konnych.

Suchy szampon dla koni


Zamiast używania tradycyjnych odżywek do sierści, grzywy i ogona postaw na produkt wielofunkcyjny np. Lincoln Total Groom, który czyści włos jak szampon, pielęgnuje go oraz nadaje blask jak tradycyjna odżywka dla koni. W ten sposób na bieżąco będziesz usuwać przebarwienia z sierści konia.
Dajcie znać jak wy radzicie sobie z pielęgnacją siwego konia i czy nasze propozcyje ułatwiły wam trochę życie i oszczędziły czasu.
Koń umyty suchym szamponem dla koni Lincoln

Komentarze

Zostaw komentarz