Czapsy   Jest 18 produktów.

Czapsy

Czapsy do jazdy konnej. Czapsy są używane podczas jazdy konnej w celu zabezpieczenia łydki konia.  Czapsy stabilizują pozycję łydki podczas jazdy konnej - łydka mniej ślizga się po siodle, dzięki czemu jeździec może spokojnie usiąść w siodle. Dodatkowo czapsy do jazdy konnej zapobiegają obtarciom i odparzeniom na łydce, które mogą powstać od kon...

Czapsy do jazdy konnej. Czapsy są używane podczas jazdy konnej w celu zabezpieczenia łydki konia.  Czapsy stabilizują pozycję łydki podczas jazdy konnej - łydka mniej ślizga się po siodle, dzięki czemu jeździec może spokojnie usiąść w siodle. Dodatkowo czapsy do jazdy konnej zapobiegają obtarciom i odparzeniom na łydce, które mogą powstać od kontaktu z siodłem, tworząc dyskomfort podczas jazdy.

Czapsy jeździeckie możemy podzielić na damskie, męskie i dziecięce. Czapsy do jazdy konnej mogą być wykonane z różnych materiałów, najczęściej spotykane to czapasy zamszowe- wykonane z zamszu, oraz czapsy skórzane- wykonane ze skóry.

Czapsy zamszowe będą idealnym wyborem na początek przygody związanej z jeździectwem. Jednak do regularnych treningów polecamy czapsy skórzane, które są bardziej odporne na przetarcia i uszkodzenia.

W ofercie znajdziesz czapsy skórzane czapsy skórzane Hy Leather oraz zamszowe Czapsy zamszowe Hy Two Tone

Więcej
0 Recenzje
Czapsy jeździeckie z diamencikami Hy Amara
139,00 zł
8 dni
0 Recenzje
Czapsy zamszowe do jazdy konnej firmy Hy Amara
125,00 zł
8 dni
0 Recenzje
Czapsy skórzane dla jeźdźca Hy Leather Half
225,00 zł
8 dni
0 Recenzje
czapsy skórzane dla jeźdźca Hy Leather
240,00 zł
8 dni
0 Recenzje
Czapsy skórzane dla jeźdźca Hy
260,00 zł
8 dni
0 Recenzje
Czapsy zamszowe dla dzieci Hy Two Tone
119,00 zł
8 dni
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów