Horse Vital Plus 10 kg Eggersmann

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 113 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 113 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,39 zł.


Nowy produkt

DOSTĘPNOŚĆ 2-5 dni
Dodatek mineralno-witaminowy

113,00 zł brutto

Suplement dla koni Horse Vital Plus 10 kg Eggersmann

Dodatek mineralno-witaminowy

Odpowiedni zapas witamin, minerałów i mikroelementów odgrywa kluczową rolę w zdrowiu, wzroście i sprawności naszych koni. 

Czy twój koń naprawdę dostaje to co potrzebuje?

Suplement dla koni Horse Vital Plus jest naszym przepysznym, wysoce witaminizowanym suplementem mineralnym dla wszystkich typów koni. Nie tylko myślimy o koniach w sporcie, ale też, na przykład, o ogierach w hodowli albo o źrebnych lub karmiących klaczach, które głównie są tradycyjnie karmione zbożem i sianem. Horse Vital Plus pokrywa wszystkie zapotrzebowania twojego konia od A jak witamina A do Z jak cynk (Zn), praktycznie wszystko co potrzebne, by pozostać w formie i zdrowiu. Dzięki składnikom najwyższej jakości Horse Vital Plus także wspomaga wszystkie procesy metaboliczne, a przez to system immunologiczny i długotrwałą witalność.

  • Porada żywieniowa:


źrebięta, pony i małe konie - 25g/dzień, konie wyścigowe i sportowe - 75g/dzień, ogiery kryjące i ciężarne klacze - 100g/dzień Karmiące klacze - 150g/dzień, 

  • Składniki

otręby pszenne25,0 %
węglan wapnia24,0 %
fosforan wapnia14,4 %
mączka z lucerny7,5 %
łuska owsa6,1 %
chlorek sodu5,4 %
melasa z trzciny cukrowej5,0 %
tlenek magnezu3,4 %
suszone wysłodki piwne0,8 %
drożdże piwne0,5 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Highlander original lite SHIRE

Highlander original lite SHIRE

DOSTĘPNOŚĆ: 7-10 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()