Witaminy dla koni - Eggersmann Horse Vital Plus 25 kg

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 299 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 299 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,97 zł.


Nowy produkt

DOSTĘPNOŚĆ: 2-5dni

2 - 7 dni

299,00 zł brutto

Opis dodatku mineralno-witaminowego Eggersmann Horse Vital Plus

Odpowiedni zapas witamin, minerałów i mikroelementów odgrywa kluczową rolę w zdrowiu, wzroście i sprawności naszych koni. 
Czy twój koń naprawdę dostaje to co potrzebuje? Horse Vital Plus jest naszym przepysznym, wysoce witaminizowanym suplementem mineralnym dla wszystkich typów koni. Nie tylko myślimy o koniach w sporcie, ale też, na przykład, o ogierach w hodowli albo o źrebnych lub karmiących klaczach, które głównie są tradycyjnie karmione zbożem i sianem. Horse Vital Plus pokrywa wszystkie zapotrzebowania twojego konia od A jak witamina A do Z jak cynk (Zn), praktycznie wszystko co potrzebne, by pozostać w formie i zdrowiu. Dzięki składnikom najwyższej jakości Horse Vital Plus także wspomaga wszystkie procesy metaboliczne, a przez to system immunologiczny i długotrwałą witalność.

Porada żywieniowa:

źrebięta, pony i małe konie - 25g/dzień, konie wyścigowe i sportowe - 75g/dzień, ogiery kryjące i ciężarne klacze - 100g/dzień Karmiące klacze - 150g/dzień, 

Składniki

otręby pszenne25,0 %
węglan wapnia24,0 %
fosforan wapnia14,4 %
mączka z lucerny7,5 %
łuska owsa6,1 %
chlorek sodu5,4 %
melasa z trzciny cukrowej5,0 %
tlenek magnezu3,4 %
suszone wysłodki piwne0,8 %
drożdże piwne0,5 %

Pojemnośc

25 kg

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben ostrogi SEQ 1155

Stubben ostrogi SEQ 1155

Produkty Powiązane

Komentarze ()