Herbolic 1l (zapas na 2 m-ce) Cortaflex

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 355 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 355 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 10,65 zł.


Nowy produkt

DOSTĘPNOŚĆ: 24 h

Herbolic 1l

355,00 zł brutto

Suplement dla koni Herbolic 1l

Suplement redukujący płochliwość u koni.

Pomaga osiągnąć najwyższy poziom wydolności u koni. Działanie: Silny suplement ziołowy o szybkim działaniu. Pomaga koniom osiągnąć najwyższy poziom wydolności. Herbolic zawiera witaminę B12, rybozę, passiflorę i rutynę poprawiające apetyt i korzystnie wpływające na mięśnie. Redukuje płochliwość oraz nerwowość u koni. Szczególnie polecany ogierom, klaczom i wszystkim koniom z problemami z koncentracją oraz nadpobudliwością. Nie ma działania „otumaniającego”. Skuteczny, sprawdzony i bardzo popularny preparat w sporcie. Aktywne składniki: Witamina B12- Uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych ciałek krwi, przeciwdziała niedokrwistości, wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, uczestniczy w tworzeniu otoczki mielinowej ochraniającej komórki nerwowe i neuroprzekaźników nerwowych, zapewnia dobry nastrój, równowagę psychiczną, pobudza apetyt. Rutyna - Wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Jak większość flawonoidów ma właściwości uszczelniające naczynia i przeciwwysiękowe. Ryboza - Jest efektywnym i bezpiecznym składnikiem do zachowania wysokiego poziomu energii i szczytowej formy fizycznej.

Analiza suplementu dla koni:

białko - mniej niż 1%, olej/tłuszcz - mniej niż 1%, włókno surowe - mniej niż 1%, popiół - mniej niż 1%.

Skład preparatu dla koni:

Woda, dekstroza, witamina B12, Passiflora Caerula, ryboza, Puncture Vine Root, rutyna, propionian amonu jako konserwant.

Dawkowanie suplementu dla koni Herbolic 1l

Konie 500kg - przez pierwsze 5 dni podawać 30 ml dziennie, następnie 15ml dziennie z paszą lub bezpośrednio do pyska. Pozostałe konie adekwatnie do wagi. Zapas na 2 m-ce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tempest Original 200 g Combo SHIRE

Tempest Original 200 g Combo SHIRE

DOSTĘPNOŚĆ:  7-10 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()