Sprzedaż Herbolic 1l (zapas na 2 m-ce) Cortaflex

Cortaflex Herbolic

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 380 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 380 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 11,40 zł.


Nowy produkt

Suplement uspokajający dla koni Cortaflex Herbolic 1l

1-5 dni

380,00 zł brutto

Opis suplementu dla koni Cortaflex Herbolic

Ziołowy preparat uspokajający dla koni firmy Cortaflex. Polecany dla koni nerwowych i płochliwych. Pomaga koniom skupić się podczas treningów i zawodów.

Suplement redukujący płochliwość u koni.

Pomaga osiągnąć najwyższy poziom wydolności u koni. Działanie: Silny suplement ziołowy o szybkim działaniu. Pomaga koniom osiągnąć najwyższy poziom wydolności. Herbolic zawiera witaminę B12, rybozę, passiflorę i rutynę poprawiające apetyt i korzystnie wpływające na mięśnie. Redukuje płochliwość oraz nerwowość u koni. Szczególnie polecany ogierom, klaczom i wszystkim koniom z problemami z koncentracją oraz nadpobudliwością. Nie ma działania „otumaniającego”. Skuteczny, sprawdzony i bardzo popularny preparat w sporcie. Aktywne składniki: Witamina B12- Uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych ciałek krwi, przeciwdziała niedokrwistości, wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, uczestniczy w tworzeniu otoczki mielinowej ochraniającej komórki nerwowe i neuroprzekaźników nerwowych, zapewnia dobry nastrój, równowagę psychiczną, pobudza apetyt. Rutyna - Wykazuje właściwości antyoksydacyjne. Jak większość flawonoidów ma właściwości uszczelniające naczynia i przeciwwysiękowe. Ryboza - Jest efektywnym i bezpiecznym składnikiem do zachowania wysokiego poziomu energii i szczytowej formy fizycznej.

Analiza suplementu dla koni:

białko - mniej niż 1%, olej/tłuszcz - mniej niż 1%, włókno surowe - mniej niż 1%, popiół - mniej niż 1%.

Skład preparatu dla koni:

Woda, dekstroza, witamina B12, Passiflora Caerula, ryboza, Puncture Vine Root, rutyna, propionian amonu jako konserwant.

Dawkowanie suplementu dla koni Herbolic 1l

Konie 500kg - przez pierwsze 5 dni podawać 30 ml dziennie, następnie 15ml dziennie z paszą lub bezpośrednio do pyska. Pozostałe konie adekwatnie do wagi. Zapas na 2 m-ce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben Ostrogi SteelTec Dynamic 1165 1166

Stubben Ostrogi SteelTec Dynamic 1165 1166

Produkty Powiązane

Komentarze ()