Preparat na stawy dla koni - Cortaflex HA Super Fenn Solution

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1170 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 1170 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 35,10 zł.


Nowy produkt

2 - 10 dni

380,00 zł brutto

Suplement Cortaflex HA Super Fenn 

Cortaflex HA Super Fenn to preparat dla koni na stawy. Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. Zawiera Bromelaninę, kwas hialuronowy, ASU, glukozaminę i chondroitynę. Polecany dla koni sportowych oraz cierpiących na kontuzje stawów. Przynosi ulgę w zwyrodnieniach stawów i zmniejsza sztywność stawów u koni.

Cortaflex HA Super Fenn łączy w sobie 2 działania. Kwas hialuronowy, glukozamina i chondroityna regenerują staw i poprawiają jego kondycję, bromelanina w tym samym czasie działa przeciwbólowo, aby przynieść ulgę koniowi w bólu. Idealny wybór jeśli chcesz zmniejszyć ból stawów u koni oraz zadziałać od środka w celu regeneracji stawu.

Cortaflex HA super Fenn to mocny i skuteczny preparat na stawy, oprócz przeciwbólowej bromelaniny zawiera, nisko cząsteczkowy kwas HA, który jest dobrze przyswajalny, smaruje staw i zmniejsza jego sztywność. W odróżnieniu do kwasu wysoko cząsteczkowego, nie jest metabolizowany przez wątrobę co zwiększa jego przyswajalność w stawach. Suplement Cortaflex został również wzmocniony krzemem, siarką, miedzią, ASU, glukozaminą, chondroityną i aminokwasami. 

Złożony skład Cortaflex HA Super Fenn sprawia, że przynosi ulgę nawet w poważnych kontuzjach i zwyrodnieniach stawów u koni. 

Analiza preparatu dla koni:

Białko surowe 2.89%
Oleje i tłuszcze surowe 1.10%
Włókno surowe 0,10% 
Popiół surowy 1.15%
Wilgotność 72.715%
Awokado Soja (ASU)7.14%
Sód 0,10% 
Kwas monokrzemowy 0,05%

Skład suplementu cortaflex:

Woda, izolat białka sojowego 80,000mg/kg, awokado,
soja (Avocado Soybean Unsaponifiables ASU), bromelina 20,000mg/kg, hydrolizat kolagenu, hialuronian sodu (HA) 2,800 mg/kg, kwas monokrzemowy, siarka.
Przeciwutleniacze: Kwas askorbinowy - E300 400mg/kg. 
Witaminy: chlorowodorek pirydoksyny.
Związki pierwiastków śladowych: jednowodny siarczan manganu- E5 400mg/kg, pięciowodny siarczan miedzi - E4 400mg/kg 
Aminokwasy: glicyna, L-glutamina, kwas glutaminowy,L-prolina, kwas asparaginowy, L-arginina, L-histydyna, L-alanina, L-seryna, L-walina, L-izoleucyna. 
Dodatki technologiczne: Konserwanty: propionian amonu- E280 1000mg/kg  

Dawkowanie suplementu dla konia Cortaflex HA Super Fenn Solution:

Konie 500kg – ciężko pracujące oraz nadmiernie obciążające stawy 30 ml dziennie z paszą lub bezpośrednio do pyska. Pozostałe konie oraz dla utrzymania efektów 15 ml dziennie. Pozostałe konie adekwatnie do wagi. Maksymalna dzienna dawka 30 ml.
Zapas na 2 m-ce

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben ostrogi SEQ 1155

Stubben ostrogi SEQ 1155

Produkty Powiązane

Komentarze ()