Spray na grzybicę dla konia - Over Horse FUNGISEPT

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,68 zł.


Nowy produkt

1-3 dni

56,00 zł brutto

Opis sprayu na grzybicę Over Horse Fungisept

Spray  na grzybicę dla koni firmy Over Horse. Chroni zmienione miejsca przed grzybami i przyspiesza regenerację skóry. Przyspiesza odrost sierści

FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów i pleśni. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks Złota Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. 
Kompleks Złota Tarcza zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach. 


FUNGISEPT korzystnie wpływa na stan skóry w przebiegu grzybicy i wspomaga odrost sierści. Jest łagodny i całkowicie bezpieczny dla skóry zwierząt i ludzi. 

ZŁOTA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek miedzi, która tworzy koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami, a jednocześnie są bioprzyswajalne

STOSOWANIE:

Preparat nanosić na skórę na zmienione miejsce poprzez rozpylanie 2-3 razy dziennie. 
FUNGISEPT przeznaczony jest dla wszystkich gatunków zwierząt. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych

SKŁAD:

Niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, solubilizant, zagęstnik, woda demineralizowana.

500 ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben ostrogi SEQ 1155

Stubben ostrogi SEQ 1155

Produkty Powiązane

Komentarze ()