Over Horse FUNGISEPT Spray - Spray na grzybicę

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,68 zł.


Nowy produkt

1-3 dni

56,00 zł brutto

Opis sprayu na grzybicę Over Horse Fungisept

Spray  na grzybicę dla koni firmy Over Horse. Chroni zmienione miejsca przed grzybami i przyspiesza regenerację skóry. Przyspiesza odrost sierści

FUNGISEPT wspomaga wytwarzanie naturalnej bariery ochronnej skóry, uniemożliwiającej wnikanie i rozwój grzybów i pleśni. Preparat zawiera w swoim składzie kompleks Złota Tarcza, który został stworzony w oparciu o najnowszą wiedzę z dziedziny biotechnologii. 
Kompleks Złota Tarcza zawiera specjalnie dobrane substancje ziołowe i mineralne w niezmiennych proporcjach. 


FUNGISEPT korzystnie wpływa na stan skóry w przebiegu grzybicy i wspomaga odrost sierści. Jest łagodny i całkowicie bezpieczny dla skóry zwierząt i ludzi. 

ZŁOTA TARCZA zbudowana z nanocząsteczek miedzi, która tworzy koloid. Rewelacyjnie przenikają do najgłębszych struktur. Są w pełni bezpieczne, nie wchodzą w reakcję z innymi substancjami, a jednocześnie są bioprzyswajalne

STOSOWANIE:

Preparat nanosić na skórę na zmienione miejsce poprzez rozpylanie 2-3 razy dziennie. 
FUNGISEPT przeznaczony jest dla wszystkich gatunków zwierząt. Preparat jest bezpieczny dla zwierząt młodych

SKŁAD:

Niejonowa nanocząsteczkowa miedź koloidalna, olejek z drzewa herbacianego, propolis, solubilizant, zagęstnik, woda demineralizowana.

500 ml

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Horka podkładka pod siodło Sheepsking

Horka podkładka pod siodło Sheepsking

Produkty Powiązane

Komentarze ()