Granulat kondycyjny dla konia - Baileys Top Line Conditioning Cubes

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,22 zł.


Nowy produkt

1-5 dni

74,00 zł brutto

Opis musli kondycyjnego Baileys Top Line Conditioning Cubes

Musli polecane dla koni chudych, wspomaga przyrost masy u koni.

Top Line Conditioning Cubes jest paszą, która w pełni zasłużyła na swoją reputację na rynku brytyjskim, jako najbardziej popularny, efektywny i w pełni zbilansowany kondycyjny granulat. Bez jęczmienia, oparty na zmikronizowanej pszenicy nie wywołuje nadpobudliwości, jest wysoko strawny i pozwala szybko odbudować lub przywrócić doskonałą kondycję, nie powodując ryzyka nadmiernej nadpobudliwości. 
Pasza dostarcza wysokiej jakości protein, które są niezbędne dla rozwoju masy mięśniowej i uzyskania prawdziwie szczytowej formy. Olej sojowy z paszy zapewnia błyszczącą sierść oraz przynosi dodatkową, nie pobudzającą, wolno uwalnianą energię.
Wysoka efektywność granulatu sprawia, że nie trzeba zwiększać ilości podawanej paszy treściwej, aby zwiększyć wagę konia - co pozwala również uniknąć problemów z trawieniem. 

Ze swoim wyjątkowym profilem witamin i minerałów, w tym minerałów w postaci związków chelatowych (Bioplex®), Top Line Conditioning Cubes jest wyjątkowo wszechstronną paszą, która może być podawana wszystkim typom koni i kuców podczas odpoczynku, pracy, jak również startów na najwyższym poziomie. Granulat Top Line jest chętnie stosowany przez jeźdźców sportowych, którzy cenią doskonały tonus mięśniowy i zwiększoną wytrzymałość u koni żywionych Top Line Conditioning Cubes. Duża przyswajalność tej paszy sprawia również, że jest ona świetnym wyborem dla koni starszych, a szczególnie tych z problemami z zębami lub żuciem - granulki paszy mogą łatwo być łatwo zmiękczone ciepłą wodą lub namoczone wysłodkami z buraka cukrowego.

Energia strawna13,50MJ/kg
Białko12,50%
Tłuszcz5,50%
Włókno9,00%
Popiół6,00%
Wapń0,90%
Fosfor0,50%
Potas0,90%
Magnez0,30%
Siarka0,30%
Mangan75,00mg/kg
Żelazo225,00mg/kg
Miedź (siarczan)40,00mg/kg
Cynk130,00mg/kg
Kobalt0,33mg/kg
Jod0,75mg/kg
Selen0,50mg/kg
Witamina A12500,00UI/kg
Witamina D31500,00UI/kg
Witamina E250,00UI/kg
Sód0,30%

Skład:

Zmikronizowana pszenica, sieczka ze słomy owsianej o zwiększonej zawartości składników odżywczych, płatki pszeniczne, wywar gorzelniany, zmikronizowane ziarna soi, melasa, olej sojowy, węglan wapnia, witaminy i minerały, magnezyt kalcynowany, chlorek sodu

Sugestie żywieniowe:

- pełne informacje o dawkowaniu znajdują się na odwrocie worka
- pasza podawana jako wyłączna pasza treściwa pozwala osiągnąć maksymalne efekty, chociaż może być uzupełniona w sieczkę i/lub wysłodki buraczane
- dla zwiększenia przyswajalności składników zaleca się podzielić dzienną dawkę na tyle osobnych posiłków, jak tylko jest to możliwe

Właściwości: pasza kondycyjna o wysokiej strawności, niezawierająca jęczmienia, niewywołująca nadpobudliwości
Zastosowanie: odpoczynek, lekka praca, średnia praca, praca ciężka
Podstawowe składniki: zmikronizowana pszenica, olej sojowy, wysokiej jakości białko
Atuty składników: nie zawiera żadnych składników modyfikowanych genetycznie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Produkty Powiązane

Komentarze ()