Eggersmann Maisflocken - Kukurydza

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 68 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 68 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,04 zł.


Nowy produkt

2 - 7 dni

68,00 zł brutto

Opis kukurydzy dla koni Eggersmann Maisflocken

Kukurydza dla koni firmy Eggersmann. Kukurydza polecana jest dla koni chudych i ciężko pracujących. Wspomaga przybieranie na wadze i dodaje energii.

Karmieni koni kukurydzą ma takie samo znaczenie w USA jak karmienie, koni owsem tutaj w Europie i nie bez ważnego powodu: jedną z jej zalet jest to, że ma wyższą zawartość energii niż owies, z równocześnie niską ilością białka. 

Niezaprzeczalną wadą kukurydzy jest twarda struktura przez co nie jest często wystarczająco przeżuta i dlatego wartościowe substancje odżywcze nie mogą zostać wystarczająco strawione. Jednakże, kiedy kukurydza jest potraktowana hydrotermicznie, para wodna przekształca kukurydzę w płatki kukurydziane, tym samym zalety tego pożywienia dla koni, mogą wyraźnie zostać zauważone: dzięki płatkowaniu strawność i przyswajalność znacznie się podnoszą i stają się wyraźnie smaczniejszym. Używaj płatków kukurydzianych, by wzbogacić twoją zwykłą paszę treściwą, albo jako wartościową podstawę we własnej indywidualnej mieszance. A przy okazji: 0,8 kg kukurydzy zastępuje dawkę energii z około 1kg owsa!

Skład:

białko surowe8,50 %
tłuszcz surowy3,00 %
włókno surowe1,80 %
popiół surowy1,00 %
wapń0,03 %
fosfor0,30 %
grubość61,6 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben Wędzidło 2 w 1

Stubben Wędzidło 2 w 1

DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()