Mesz z wysłodkami dla konia - Baileys Keep Calm

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 77 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 77 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,31 zł.


Nowy produkt

1-5 dni

77,00 zł brutto

Opis meszu z wysłodkami Keep Calm Baileys

Mesz dla koni z wysłodkami firmy baileys. Wyjątkowo smakowita pasza w postaci granulatu do namaczania i podawania w postaci pysznego meszu - już po 10 minutach od zalania zimną wodą.

Keep Calm to w pełni zbalansowana, wysokowłóknista pasza dostarczająca wolno uwalnianej, nie wywołującej nadpobudliwości energii, co umożliwia osiągnięcie i utrzymanie optymalnej kondycji, bez ryzyka, że koń stanie się wybuchowy i nadmiernie temperamentny. Keep Calm zawiera wysłodki Speedi-Beet oraz łuski nasion sojowych, które dostarczają bardzo dużej ilości superstrawnych, optymalnych dla zapotrzebowania konia włókien. Zawartość cukru oraz skrobi pozostaje utrzymana na bardzo niskim i bezpiecznym poziomie. Wysokiej jakości białka wspierają budowanie rozwiniętych i sprawnych mięśni, a zawartość witamin oraz składników mineralnych (w tym wapnia i magnezu) w pełni pokrywa zapotrzebowanie konia lub kuca wykonującego lekką lub średnio ciężką pracę. 

Keep Calm podaje się koniom po zalaniu wodą (10 minut przy zalaniu zimną wodą). Pasza nie zawiera jęczmienia, ma bardzo niewiele melasy, która w połączeniu z siemieniem lnianym zapewnia lśniącą i gładką sierść. Apetyczny aromat naturalnych olejków eterycznych sprawia, że nawet najbardziej kapryśne konie z chęcią pobierają paszę. 
Niska zawartość skrobi (poniżej 7%) oraz cukru (mniej niż 5%) sprawia, że Keep Calm można bezpiecznie podawać koniom ze skłonnościami do ochwatu, mięśniochwatu oraz wszystkim tym, w których diecie należy minimalizować zawartość cukrów oraz skrobi.
Keep Calm wzbogacono w prebiotyk Baileys Digest Plus, który reguluje pracę jelit i usprawnia trawienie. Cenne przeciwutleniacze - jak witamina E - wspierają system immunologiczny konia.

Zawartość składników odżywczych:

Energia strawna11,00MJ/kg
Białko12,00%
Tłuszcz4,50%
Włókno16,50%
Popiół8,50%
Wapń1,00%
Fosfor0,50%
Magnez0,40%
Sód0,25%
Skrobia7,00%
Cukry4,50%

Skład:

płatki Speedi-Beet (niemelasowane, zmikronizowane wysłodki), łuski pszenne (produkt pochodny przetwarzania pełnych ziaren pszenicy o minimalnej zawartości skrobi), łuski nasion sojowych, wytłoki lniane, mączka z lucerny, olej roślinny, melasa, węglan wapnia, fosforan dwuwapniowy, chlorek sodu, witaminy i składniki mineralne, prebiotyk Digest Plus 4g/kg, magnezyt kalcynowany.

Sugestie żywieniowe:

Szczegółowe informacje na temat dawkowania znajdują się na opakowaniu.
Keep Calm podajemy ZAWSZE namoczone! Każde 100g paszy należy zalać 200 ml wody (proporcja 1:2). Przy zalaniu zimną wodą Keep Calm są gotowe do podania już po 10 minutach.
Każdą nową paszę zaleca się wprowadzać stopniowo.

Właściwości: wysoko włóknista pasza poprawiająca kondycję, błyskawiczna do przygotowania
Zastosowanie: konie niepracujące, lekka praca, średnia praca
Podstawowe składniki: wysłodki Speedi-Beet, prebiotyk Digest Plus, naturalne olejki eteryczne
Atuty składników: nie zawiera żadnych składników modyfikowanych genetycznie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Produkty Powiązane

Komentarze ()