Musli z miodem dla koni - Baileys Meadow Sweet

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 77 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 77 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,31 zł.


Nowy produkt

1-5 dni

77,00 zł brutto

Opis musli Baileys Meadow Sweet with honey 

Musli dla koni firmy Baileys. Meadow Sweet z miodem to musli o wysokiej zawartości włókna, niskoenergetyczne, znakomite dla koni i kuców w czasie odpoczynku lub wykonujących lekką czy średnią pracę. Pasza ta, w pełni zbilansowana pod względem witamin i minerałów, zawiera sieczkę lucerny (Alfalfa Blend), która jest źródłem smakowitego i łatwo strawnego włókna; źródła nie pobudzającej energii. Meadow Sweet zapewnia dostęp do wysokiej jakości białek, niezbędnych dla rozwoju i regeneracji tkanek. Pasza nie zawiera pełnego owsa, ziarna zbóż zostały poddane zmikronizowaniu, aby uzyskać ich maksymalną strawność. Dodatek oleju sojowego pozwala dostarczyć niezbędne kwasy tłuszczowe dla zdrowej i lśniącej sierści i jest dodatkowym źródłem powoli uwalnianej energii.

To lekkie i wyjątkowo smaczne musli jest delikatnie powleczone naturalnym miodem, dzięki czemu możliwe było zmniejszenie zawartości melasy do minimum. Miód jest znany ze swojej wartości odżywczej, a także właściwości prozdrowotnych - jest bogaty w witaminy i składniki mineralne, w tym przeciwutleniacze, jak i naturalne cukry, które oddziałują jak prebiotyki, odżywiając florę bakteryjną bytującą w jelitach. Mięta, znana z kojącego i łagodzącego wpływu na przewód pokarmowy, działa apetyzująco, dodając smaku i aromatu oraz powodując, że paszę Meadow Sweet chętnie jedzą konie wybredne oraz takie, które otrzymują do paszy lekarstwa lub dodatki.

Zawartość składników odżywczych:

Energia strawna10,00MJ/kg
Białko10,00%
Tłuszcz4,00%
Włókno16,00%
Popiół7,50%
Wapń0,80%
Fosfor0,40%
Potas1,00%
Magnez0,30%
Siarka0,20%
Mangan60,00mg/kg
Żelazo100,00mg/kg
Miedź (siarczan)35,00mg/kg
Cynk80,00mg/kg
Kobalt1,50mg/kg
Jod1,50mg/kg
Selen0,35mg/kg
Witamina A10000,00UI/kg
Witamina D31500,00UI/kg
Witamina E100,00UI/kg

Skład:

łuski owsiane (produkt pochodny przetwarzania pełnych ziaren owsa o minimalnej zawartości skrobi), zmikronizowany jęczmień, mielona trawa, sieczka z lucerny i słomy owsianej, zmikronizowana pszenica, płatki pszeniczne, zmikronizowana kukurydza, zmikronizowany groszek, mąka z łuskanych nasion słonecznika, olej sojowy, miód (1,5%), melasa, fosforan dwuwapniowy, mięta (0,1%), węglan wapnia, witaminy i minerały, sól, magnezyt kalcytowany.

Sugestie żywieniowe:

- pełne informacje o dawkowaniu znajdują się na odwrocie worka
- pasza podawana jako wyłączna pasza treściwa pozwala osiągnąć maksymalne efekty, chociaż może być uzupełniona w sieczkę i/lub wysłodki buraczane

Właściwości: nie powoduje nadpobudliwości, wysoka zawartość włókna, lekkostrawna i smaczna, w formie musli
Zastosowanie: rekonwalescencja, konie niepracujące, lekka praca, średnia praca
Podstawowe składniki: zmikronizowane ziarna zbóż, lucerna, miód, mięta
Atuty składników: nie zawiera żadnych składników modyfikowanych genetycznie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Popręg skokowy do siodła - Stubben Contours

Produkty Powiązane

Komentarze ()