Nuba Builder

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.


Nowy produkt

Musli dla koni Nuba Equi

2 dni

82,00 zł brutto

Opis musli kondycyjnego dla koni Nuba Builder

Musli kondycyjne dla koni Nuba Builder. Polecane dla koni w treningu, które mają problemy z budowaniem masy mięśniowej lub są zbyt chude. Pasza z wysokim poziomem białka oraz tłuszczu. Z dodatkiem otrębów ryżowych.

Nuba Builder Musli to pasza wspomagająca rozwój masy mięśniowej u koni w treningu, jak i przybieranie na masie koni i kuców mających problem z jej utrzymaniem. Odpowiedni stosunek białka do energii, która utrzymana jest na dość wysokim poziomie, sprzyja rozwojowi mięśni bez powodowania tendencji do nadmiernego otłuszczania się konia. Zawarte w paszy białko dobrej jakości, o dużym udziale lizyny, cysteiny i metioniny, optymalizuje proces budowania masy mięśniowej. Jest też konieczne do regeneracji po treningach. Duży dodatek gamma oryzanolu z otrąb ryżowych pozwala zwiększyć siłę i wydajność mięśni oraz zredukować tkankę tłuszczową. Witaminy oraz mikro i makro elementy wkomponowane są w łatwo przyswajalnej formie pozwalając odżywić organizm przy wzmożonej pracy. Musli to jest idealną paszą dla koni dążących do doskonałej kondycji treningowej oraz będących w szczytowej formie. Pasza stosowana zgodnie z zalecanym dawkowaniem nie wymaga żadnej dodatkowej suplementacji.*

Jęczmień mikronizowany płatkowany, owies mikronizowany płatkowany, otręby ryżowe, lucerna mączka, kukurydza mikronizowana płatkowana, otręby pszenne, siemię lniane, wysłodki buraczane niemelasowane, drożdże paszowe, łuska słonecznika, łuska sojowa, słonecznik w łupinie, soja mikronizowana, chlorek sodu, tlenek magnezu, chelat cynku, probiotyk, aromat, chelat miedzi, selen.

energia 11,92 MJ

białko 107,14 g

wapń (Ca) 6,08 g

fosfor (P) 5,48 g

magnez (Mg) 4,4 g

żelazo (Fe) 137,16 mg

miedź (Cu) 81,02 mg

cynk (Zn) 237,5 mg

mangan (Zn) 73,08 mg

selen (Se) 0,43 mg

potas (K) 10,5 g

sód (Na) 1,52 g

chlor (Cl) 2,81 g

włókno 13,65 %

tłuszcz 8,9 %

lizyna 7,19 g

metionina +cysteina 4,88 g

Mieszanka paszowa przeznaczona do stosowania jako jedyna pasza treściwa w dawce. Podawać w ilości około 600 - 800 g paszy na 100 kg masy ciała konia dziennie. Nie przekraczać ilości 2 kg na jeden posiłek.

Przykładowa dawka dzienna dla konia o masie 500 kg to 3-4 kg paszy plus 9-10 kg siana.

Mieszanka została zbilansowana z sianem przeciętnej jakości, w ilości uwzględniającej rodzaj wykonywanej pracy przez konia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben Wędzidło 2 w 1

Stubben Wędzidło 2 w 1

DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()