Eggersmann Frucht Musli

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 95 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 95 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,85 zł.


Nowy produkt

2 - 14 dni zapytaj o dostępność

95,00 zł brutto

Eggersmann Frucht Musli - musli owocowe

Musli dla koni bez owsa firmy Eggersmann z dodatkiem suszonych owoców. Polecane dla koni nietolerujących owsa i niejadków.

Eggersmann Frucht Musli posiada niski poziom białka oraz energii. Jest chętnie pobierane przez konie, ponieważ zawiera w składnie jabłka, marchew oraz buraka.

Dlatego nadaje się dla wybrednych koni. Burak oraz marchew dostarczają twojemu koniowi naturalnych i zdrowych minerałów, witamin oraz makroelementów. Pobudzają układ odpornościowy konia do walki i poprawiają apetyt. 

Jabłko i lucerna zawarte w Frucht Musli wspomagają trawienie i pracę układu pokarmowego konia.  Pasza została tak stworzona aby spowolnić jej pobierania przez konia dizęki czemu jest lepiej przyswajana. 

Eggersmann Frucht Musli nadaje się dla każdego konia oraz kucyka w lekkiej i średniej pracy. Pasza dedykowana koniom, które muszą być na diecie bezowsowej.

  • 50,0 g/kg białko og. strawne
  • 10,6 MJ/kg energia strawna

Dawkowanie Eggersmann Frucht Musli

Przy lekkiej pracy 200 – 300 g Mesli na 100 kg masy ciała dziennie. Przy karmieniu mniejszymi ilościami Mesli zalecamy stosowanie dodatkowych suplementów mineralnych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben Wędzidło 2 w 1

Stubben Wędzidło 2 w 1

DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()