Eggersmann Zucht Musli - Musli hodowlane

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 107 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 107 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,21 zł.


Nowy produkt

EMH Zucht Musli specjalnie skomponowane, by sprostać potrzebom koni w hodowli.

20 kg

2 - 14 dni zapytaj o dostępność

107,00 zł brutto

Musli hodowlane dla klaczy i ogierów, wysoki poziom białka pokrywa zapotrzebowanie ogierów kryjących oraz klaczy źrebnych i karmiących. 

Przez dodatek EMH, metabolizm klaczy, ogierów i źrebiąt został naturalnie wsparty. EMH jest ekstraktem roślinnym z wysoce efektywnych ziół, które zostały sfermentowane przez mikroorganizmy i zostało już udowodnione, że przyniosło to wymierne korzyści w żywieniu koni. Dzięki współdziałaniu składników najwyższej jakości, klacze optymalnie są przygotowane do porodu, a zdrowy rozwój źrebięcia w łonie jest wspomagany. Krótka faza regeneracji po porodzie umożliwia klaczy produkcję odpowiedniej ilości mleko. Źrebięta mają więcej witalności i dobrze rosną. EMH Zucht Musli zawiera w pełni rozszerzone zboża, jak również wartościowe białka i podstawowe aminokwasy, które zapewniają kompletną biologiczną utylizację paszy. EMH Zucht Musli jest w całkowitej równowadze z jego wysokiej jakości składnikami odżywczymi i aktywnymi, co skutkuje witalnymi źrebakami, płodnymi klaczami oraz ogierami.

123,5 g/kg białko og. strawne

11,1 MJ/kg energia strawna

Porada żywieniowa dla Paszy Zucht Pellets:

Ciężarne klacze od 9 miesiąca: 300 g na 100 kg masy ciała na dzień, od 11 miesiąca: 500 g na 100 kg masy ciała na dzień, klacze karmiące od 1 do 3 miesiąca 500 -650 g na 100 kg masy ciała na dzień. Przy karmieniu mniejszymi ilościami Mesli zalecamy stosowanie dodatkowych suplementów mineralnych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben Wędzidło 2 w 1

Stubben Wędzidło 2 w 1

DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()