Nowe Nuba Daily Musli

Nuba 2Hearts Balancer

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 155 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 155 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,65 zł.


Nowy produkt

2 dni

155,00 zł brutto

Opis Nuba 2Hearts Balancer dla klaczy źrebnych

Balancer dla klaczy w pierwszych miesiącach ciąży Nuba 2hearts Balancer. Pasza przeznaczona dla klaczy hodowlanych źrebnych. Pokrywa wszelkie zapotrzebowanie na składniki i zapewnia odpowiedni rozwój płodu

Nuba 2Hearts Balancer jest przeznaczony dla klaczy hodowlanych będących w pierwszym okresie ciąży. Jest to mieszanka niskobiałkowa, o umiarkowanej wartości energetycznej. Wysoka zawartość włókna dostarcza wolno uwalnianej energii. Mieszanka zaspakaja nieznacznie podwyższone zapotrzebowanie na składniki odżywcze w pierwszym okresie źrebności, szczególnie miedzi, cynku i magnezu. Wysoka strawność musli pozwala na pełne wykorzystanie jego wartości odżywczych. Od 8-9 miesiąca ciąży następuje znaczny wzrost zapotrzebowania na energię, białko i inne składniki pokarmowe. Zalecamy w tym okresie stopniowo przejście na paszę Nuba Mammy Musli. Pasza stosowana zgodnie z zalecanym dawkowaniem nie wymaga żadnej dodatkowej suplementacji.*

Jęczmień mikronizowany płatkowany, lucerna mączka, otręby pszenne, łuska owsa, otręby owsiane, wysłodki buraczane niemelasowane, łuska słonecznika, siemię lniane, wytłoki jabłkowe, marchew suszona płatkowana, burak suszony płatkowany, łuska sojowa, drożdże paszowe, chelat cynku, aromat, chelat miedzi, probiotyk.

energia 10,86 MJ

białko 83,64 g

wapń (Ca) 3,8 g

fosfor (P) 3,61 g

magnez (Mg) 6,47 g

żelazo (Fe) 93,7 mg

miedź (Cu) 186,4 mg

cynk (Zn) 519 mg

mangan (Mn) 28,25 mg

selen (Se) 0,1 mg

potas (K) 8,23 g

sód (Na) 0,4 g

chlor (Cl) 1,57 g

włókno 14,64 %

tłuszcz 3,62 %

lizyna 4,16 g

metionina + cysteina 3,28 g

Mieszanka paszowa uzupełniająca przeznaczona do stosowania pół na pół z owsem. Podawać w ilości około 200 g paszy balancer na 100 kg masy ciała konia dziennie. Nie przekraczać ilości 2 kg paszy (włącznie z owsem) na jeden posiłek.

Przykładowa dawka dzienna dla konia o masie 500kg to 1 kg paszy balancer, 1kg owsa plus 8-9 kg siana.

Mieszanka została zbilansowana z sianem przeciętnej jakości, w ilości uwzględniającej przeznaczenie konia.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben Wędzidło 2 w 1

Stubben Wędzidło 2 w 1

DOSTĘPNOŚĆ: 7 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()