Pasza dla koni - Eggersmann Frucht Musli

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 95 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 95 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,85 zł.


Nowy produkt

2 - 14 dni zapytaj o dostępność

95,00 zł brutto

Musli dla konia bez owsa, a z dodatkiem suszonych owoców, wyróżniające się niskim poziomem białka oraz energii to produkt przeznaczony dla:

  • koni, które nie tolerują owsa i muszą wyeliminować go z codziennej diety  

  • zwierząt, które są niejadkami i wybrzydzają przy jedzeniu

  • koni i kucyków w lekkiej oraz średniej pracy

Jakie są zalety tego produktu?

Zawartość suszonych owoców i warzyw w składzie musli sprawia, że zwierzęta chętnie spożywają pokarm właśnie w takiej postaci. Zdrowe dodatki są naturalnym źródłem witamin, minerałów i makroelementów, które są niezbędne dla właściwego rozwoju konia. Za ich przyczyną wzmocniony zostaje układ odpornościowy, a w razie zagrożenia chorobą organizm zyskuje większą energię do zwalczania infekcji. Lucerna oraz jabłko, które znajdują się w składzie musli pozytywnie wpływają na działanie układu pokarmowego konia, wzmagają apetyt, jak również wspomagają proces trawienia pokarmu.

Skład produktu

W skład tego produktu wchodzą owoce i warzywa, takie jak: jabłka, marchew, buraki oraz lucerna. Musli dostarcza:

  • 50,0 g/kg białka strawnego

  • 10,6 MJ/kg energii strawnej

Dawkowanie

W przypadku, gdy koń wykonuje lekką pracę zalecana dzienna dawka to porcja o wadze około 200-300 g produktu na 100 kg masy ciała.

Warto pamiętać!

Jeśli koń jest karmiony mniejszymi porcjami musli owocowego, zaleca się jednoczesne podawanie dodatkowych suplementów mineralnych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Produkty Powiązane

Komentarze ()