Obniżka! Nuba Young Musli

Musli dla koni - Nuba Grow3 Musli

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 81 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 81 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,43 zł.


Nowy produkt

2 dni

81,00 zł brutto

83,00 zł brutto

-2,00 zł

Opis musli dla młodych koni Nuba Grow3

W tym wieku konie wkraczają niejako w kolejny etap swojego życia. Zmiana dotychczasowego trybu funkcjonowania na bardziej aktywny może okazać się dużym wyzwaniem dla zwierzęcia. Wymaga to nieco większej ilości energii, wytrzymałości, jak również składników odżywczych bilansujących i niwelujących pojawiający się stres. Bardzo często właśnie wtedy koń po raz pierwszy ma styczność z innymi ludźmi. Proces oswajania może być dla konia dosyć wyjątkowym przeżyciem, które nie u każdego zwierzęcia przebiega w taki sam sposób. Koń musi więc mieć stały dostęp do energii, która wzmocni jego obciążony organizm, poprawi jego kondycję, jak również korzystnie wpłynie na stan jego psychiki. Właściwa dieta – zawierająca dodatek włókien, elektrolitów, ziół i mikroelementów odbije się korzystnie nie tylko na zdrowiu fizycznym konia, ale również na jego zdrowiu psychicznym. Silny organizm konia, którego głód jest zaspokojony nie jest podatny na kontuzje, zniwelowana zostanie również jego agresja, apatia oraz nadpobudliwość. Koń wykonując bardziej intensywną pracę musi mieć więcej energii, która jest systematycznie uwalniana. Warto także wspomnieć o tym, że produkt ten wzmacnia kości zwierzęcia, usprawnia działanie jego układu pokarmowego. Przez długi czas utrzymuje uczucie sytości, dzięki czemu koń nie robi się szybko głodny.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Nuba Grow 3 to musli przeznaczone dla młodych koni, lecz znajdujących się na kolejnym etapie rozwoju. Produkt ten został bowiem stworzony specjalnie z myślą o konia trzyletnich, jak i zwierząt w trakcie zajeżdżania. Składniki zawarte w tym produkcie sprawdzą się również u koni, które rozpoczynają swoją przygodę z treningami.

Skład produktu

W składzie produktu można wyróżnić następujące składniki: owies mikronizowany płatkowany, jęczmień mikronizowany płatkowany, lucernę mączkę, otręby pszenne, jęczmienne oraz ryżowe, wysłodki buraczane nieme lasowane, łuskę sojową, słonecznik w łupinie, otręby owsiane, łuskę owsa, siemię lniane, łuskę słonecznika, kukurydzę mikronizowaną płatkowaną, chlorek sody, mieszankę ziół, tlenek magnezu, jak również drożdże paszowe, chelat cynku, pro biotyk, aromat, chelat miedzi oraz selen.

Zawartość składników odżywczych

Analiza gwarantowana:

- energia 10,84 MJ

- białko 93,93 g

- tłuszcz 7,3 %

- włókno 15,8 %

- lizyna 5,15 g

- metionina 3,85 g

Minerały:

- wapń 3,9 g

- fosfor 4,22 g

- sód 4,28 g

- potas 9,88 g

- magnez 6,98 g

- miedź 102,25 mg

- żelazo 149,76 mg

- cynk 291,4 mg

- mangan 59,95 mg

- selen 0,72 mg

- chlor 7,52 g

Porada żywieniowa

Dzienna dawka produktu powinna wynosić około 500 g produktu na 100 kg masy ciała konia. Warto jednak pamiętać, aby każda pojedyncza porcja produktu w jednym posiłku nie była większa niż 2 kg.

Warto pamiętać!

  • produkt ten powinien być stosowany jako jedyna treściwa pasza znajdująca się w codziennym jadłospisie

  • składniki musli zostały zbilansowane z sianem przeciętnej jakości, a jego ilość uwzględnia wiek konia

  • jeśli produkt będzie podawany w ilości zgodnej z zaleceniami nie ma potrzeby podawania zwierzęciu dodatkowych suplementów diety

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Produkty Powiązane

Komentarze ()