Musli dla koni - Eggersmann Struktur Mix

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 125 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 125 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,75 zł.


Nowy produkt

2 - 5 dni

125,00 zł brutto

Opis musli dla koni Eggersmann Struktur Mix

Musli dla koni firmy Eggersmann z dodatkiem lucerny, która pobudza produkcję śliny przez konia i zapewnia lepsze trawienie.

Hydrotermicznie rozszerzona kukurydza daje energię, posiekane siano z lucerny i słoma (posiekana) dają strukturę. Tym samym przeżuwanie jest pobudzone, pasza jest lepiej mieszana ze śliną i dlatego trawienie jest aktywnie wspierane. Dzięki optymalnemu stosunkowi białko - energia i wysokiemu poziomowi włókna, Struktur Mix jest idealna by dodawać ją do każdego rodzaju paszy. W zależności od wymagań, może być używana jako pasza podstawowa dla kucyków, ras pracujących albo koni, które z jakiegoś powodu nie pracują; albo zmieszany z paszą treściwą. Struktur Mix jest też preferowaną paszą podczas podróży dla koni startujących w zawodach. Z powodu dodatku melasy, mieszanina jest wolna od kurzu, więc jest odpowiednia dla koni, które są wrażliwe na pył. 

  • 59,0 g/kg białko og. strawne 
  • 9,8 MJ/kg energia strawna 


Porada żywieniowa dla paszy Struktur Mix 25 kg:


Wymiennie ze zwyczajową dawką żywieniową w ilości do 2 kg / dzień. U koni uczulonych na siano podawać jako samodzielną paszę ok. 1,5 kg / 100 kg masy ciała. Idealne uzupełnienie w okresie wypasów łąkowych. 


Skład paszy:

siano z lucerny40,0 %
kukurydza płatkowana30,0 %
melasa z buraka cukrowego15,0 %
słoma jęczmienna10,0 %
olej osetowy1,5 %
otręby pszenne0,5 %
węglan wapnia0,4 %
drożdże piwne0,4 %
chlorek sodu0,4 %
melasa0,4 %
fosforan wapnia0,2 %
tlenek magnezu0,2 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Produkty Powiązane

Komentarze ()