Musli dla starszych koni- Eggersmann Senior

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 102 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 102 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,06 zł.


Nowy produkt

Musli dla starszych koni Eggersmann

2 - 14 dni zapytaj o dostępność

102,00 zł brutto

Opis paszy Eggersmann Senior Musli dla koni starszych

Musli dla koni starszych firmy Eggersmann z dodatkiem ziół. Łatwostrawne musli, dostarcza wszystkie niezbędne składniki w diecie starszych koni. 

EMH jest ekstraktem roślinnym z wysoce efektywnych ziół, które zostały sfermentowane przez mikroorganizmy i zostało już udowodnione, że przyniosło to wymierne korzyści w żywieniu koni. Starsze konie oraz te powracające do zdrowia, mają specjalne wymagania odnośnie codziennego odżywiania. Zdolność do gromadzenia substancji odżywczych jest upośledzona i dlatego system immunologiczny może zostać osłabiony. Przy użyciu EMH, osiągnięto ulepszoną dostępność substancji odżywczych, a także aktywnych składników i dlatego całkowita utylizacja pożywienia została zoptymalizowana. Dzięki stworzeniu bariery ochronnej w obszarze trawienia i pobudzeniu miejscowego systemu immunologicznego w jelicie, wszystkie funkcje immunologiczne ciała zostały ustabilizowane. Wysoce wartościowe białka oraz wyważony poziom witamin i mikroelementów zapewniają poprawę w ogólnym samopoczuciu twojego konia.

  • 77,0 g/kg białko og. strawne 
  • 11,1 MJ/kg energia strawna 


Porada żywieniowa dla paszy Senior Musli Wellness 20 kg:


Przy lekkiej i średniej pracy 250 – 400 g Mesli na 100 kg masy ciała dziennie. Przy karmieniu mniejszymi ilościami Mesli zalecamy stosowanie dodatkowych suplementów mineralnych. 


Skład:

białko surowe10,40 %
tłuszcz surowy2,50 %
włókno surowe6,40 %
popiół surowy7,40 %
wapń1,20 %
fosfor0,60 %
sód0,30 %
magnez0,25 %
lizyna0,45 %
metionina0,20 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Produkty Powiązane

Komentarze ()