Pasza dla koni - Eggersmann Struktur

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 78 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 78 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,34 zł.


Nowy produkt

2 - 7 dni

78,00 zł brutto

Opis paszy dla koni Struktur Eggersmann Getreidefrei

Pasza bez zbóż dla koni firmy eggersmann. Idealna pasz dla koni nietolerujących owsa i innych zbóż. Polecana dla koni wrzodowych, cierpiących na ochwat i mięśniochwat i zespół Cushinga.

Blisko natury i odpowiednie gatunkowi żywienie koni.
Struktur Getreidefrei jest paszą bez zbożową, stworzoną do naturalnego i odpowiedniego gatunkowi żywienia koni. Dzięki temu, że jest łatwo strawna i zawiera nieprzetworzone włókno jest idealna dla wrażliwych koni lub z problemami metabolicznymi. Zawiera mało skrobi i cukru, a wysoki poziom surowego włókna wspiera florę jelitową. Ziarna słonecznika oraz otręby ryżowe dostarczają niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Lucerna zawiera dużą ilość białek wysokiej jakości, dzięki czemu dostarcza organizmowi odpowiednią ilość aminokwasów do wspierania wzrostu mięśni, a miąższ jabłek dostarcza cennych pektyn. Wysoki poziom włókna wspomaga żucie oraz produkcję śliny, wpływając korzystnie na środowisko żołądkowo-jelitowe. Dzięki hydrotermicznie rozszerzonym zbożom jelito cienkie nie jest obciążone i składniki są z łatwością trawione. Lepsza strawność i dostawa energii w stosunku do małej objętości paszy ułatwia pracę żołądka, nie obciążając go. 

  • 89,0 g/kg białko og. strawne 
  • 9,4 MJ/kg energia strawna 


Porada żywieniowa dla paszy Struktur Getreidefrei 15 kg:


Porada żywieniowa
Przy lekkiej i średniej pracy 150-400g paszy na 100 kg masy ciała dziennie. Przy karmieniu mniejszymi ilościami zalecamy stosowanie dodatkowych suplementów mineralnych.

Skład paszy Struktur Getreidefrei 15 kg

mączka z lucerny51,1 %
wysłodki owocowe10,4 %
Otręby ryżowe10,2 %
lucerna suszona ( siano)10,0 %
Leinextraktionsschrot3,9 %
chleb świętojański kruszony3,0 %
Lignocelulozowymi2,6 %
ziarno słonecznika2,3 %
olej osetowy1,9 %
melasa z trzciny cukrowej1,4 %
węglan wapnia1,0 %
marchew (suszona)0,9 %
chlorek sodu0,5 %
karczochy0,1 %
ostropest0,1 %
liście głogu0,1 %
liście miłorzębu0,1 %
mniszek lekarski0,1 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Szampon dla koni kasztanowych - C&D&M GALLOP

Produkty Powiązane

Komentarze ()