Musli ziołowe dla koni - Eggersmann Krauter

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 107 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 107 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,21 zł.


Nowy produkt

2 - 5 dni

107,00 zł brutto

Opis paszy dla koni Eggersmann Krauter Musli

Musli ziołowe dla koni firmy Eggersmann. Polecane dla koni z COPD, RAO i z alergiami. Dodatkowo zioła działają stabilizująco na układ pokarmowy koni.

EMH jest ekstraktem z wysoce efektywnych ziół, sfermentowanych przez mikroorganizmy, które już osiągnął bardzo przekonywujące wyniki w żywieniu koni. EMH Krauter Musli jest bardzo przydatnym dodatkiem dla koni z tendencją do problemów z drogami oddechowymi, jak również dla tych, które mają alergię na kurz, są nerwowe, albo wykazują brak apetytu. EMH Krauter Musli jest wysoce zadowalającym, smacznym i aromatycznym dodatkiem do codziennej dawki żywieniowej. Wiemy wszystko na temat krzepiącej i rewitalizującej mocy ziół, a także holistycznego wpływu na całe ciało. EMH Krauter Musli w sposób wyjątkowy łączy naturalne, wartościowe, aromatyczne zioła z łatwo przyswajalnym, bezowsowym musli i dlatego sprowadza uzdrawiającą moc natury bezpośrednio do codziennego żywienia twojego konia. Przez dodatek EMH, składniki żywieniowe paszy stały się łatwiej dostępne, a jej całkowita utylizacja jest zoptymalizowana. Przez pomoc w zapewnieniu wyważonej flory jelitowej, zostają położone porządne podstawy dla nietkniętego i skutecznego systemu immunologicznego. Tak właśnie EMH Krauter Musli przyczynia się skutecznie do ciągłego dobrego samopoczucia twojego konia na wszystkich poziomach pracy.


Porada żywieniowa dla paszy Krauter Musli Wellness 20 kg:


Przy lekkiej i średniej pracy 250 – 500 g Mesli na 100 kg masy ciała dziennie. Przy Karmieniu mniejszymi ilościami Mesli zalecamy stosowanie dodatkowych suplementów mineralnych. 

Skład:

jęczmień (płatkowany)30,3 %
kukurydza płatkowana24,8 %
łuska owsa9,3 %
melasa z trzciny cukrowej4,9 %
siano z lucerny ( suszone)3,3 %
otręby pszenne3,0 %
mączka z lucerny3,0 %
węglan wapnia2,9 %
melasa2,8 %
kukurydza (ekspandowana)2,5 %
jęczmień ekspandowany1,9 %
kukurydza ( śruta )1,8 %
chleb świętojański kruszony1,6 %
fosforan wapnia1,3 %
chlorek sodu0,9 %
jęczmień0,9 %
marchew (suszona)0,9 %
wysłodki owocowe0,8 %
Zfermentowany ekstrakt (EMH)0,6 %
pietruszka0,5 %
rozmaryn0,3 %
tlenek magnezu0,2 %
mięta pieprzowa0,2 %
kolendra0,2 %
liść pokrzywy0,2 %
bazylia0,2 %
czerwona boćwina ( suszona)0,1 %
czosnek0,1 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben ostrogi SEQ 1155

Stubben ostrogi SEQ 1155

Produkty Powiązane

Komentarze ()