Granulat dla koni - Eggersmann Kombi Pellets

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 63 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 63 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,89 zł.


Nowy produkt

Z Kombi Pellets wypełniasz żywieniową lukę powstałą kiedy karmi się tylko owsem.

2 - 7 dni

63,00 zł brutto

Opis paszy dla koni Kombi Eggersmann Pellets 

Granulat dla koni firmy Eggersmann. Idealny do uzupełnienia diety koni opartej na sianie i owsie. Granulat ma niski poziom energii i białka.

Równocześnie chroni twojego konia przed konsekwencjami przebiałkowania. Umiarkowana ilość energii, mało białka, wysoki poziom witamin i bardzo korzystny stosunek wapń / fosfor czynią tą granulowaną mieszankę paszową naprawdę praktyczną i wysoko wartościową paszą. Jest ona idealnym dodatkiem uzupełniającym dietę z owsa i siana. Przez karmienie połączeniem owsa i Kombi Pellets, twój koń wykorzysta wszystkie zalety z karmienia owsem i równocześnie dostanie wszystkie ważne witaminy, minerały i mikroelementy, których nie może uzyskać z samego owsa. Dzięki ich wyjątkowej kompatybilności i smakowi, Kombi Pellets mogą być używane u wszystkich ras koni i na wszystkich poziomach pracy.

  • 65,4 g/kg białko og. strawne
  • 9,0 MJ/kg energia strawna

Porada żywieniowa dla paszy Kombi Pellets 25 kg:

Przy lekkiej i średniej pracy 300 – 500 g Granulatu na 100 kg masy ciała dziennie. Przy karmieniu mniejszymi ilościami Granulatu zalecamy stosowanie dodatkowych suplementów mineralnych.


Skład paszy: 

łuska owsa39,3 %
otręby pszenne25,0 %
melasa10,0 %
melasa z trzciny cukrowej8,0 %
mączka z lucerny7,5 %
jęczmień4,0 %
węglan wapnia2,6 %
kukurydza ( śruta )2,0 %
chlorek sodu0,8 %

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stubben ostrogi SEQ 1155

Stubben ostrogi SEQ 1155

Komentarze ()