Alfalfa Blend Baileys

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 85 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 85 points które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,55 zł.


Nowy produkt

DOSTĘPNOŚĆ: 2 dni

85,00 zł brutto

Kluczowe informacje

Zawartość składników odżywczych:

Energia strawna9,00MJ/kg
Białko15,00%
Tłuszcz4,00%
Włókno32,00%
Popiół11,00%

Skład:
lucerna (alfalfa), zielona słoma owsiana, koniczyna, olej roślinny, melasa.

Sugestie żywieniowe:
Jako dodatek do paszy treściwej w ilości 100-300g na jeden posiłek. Przy całkowitym zastępowaniu siana należy podawać przynajmniej 1kg lucerny na każde 100kg masy ciała konia.

  • Właściwości: wyhodowana według zasad organicznych
  • Zastosowanie: rekonwalescencja, konie niepracujące, lekka praca, średnia praca, ciężka praca
  • Podstawowe składniki: lucerna, delikatna/miękka zielona słoma owsiana, koniczyna
  • Atuty składników: nie zawiera żadnych składników modyfikowanych genetycznie
  • Przeznaczenie: sieczki

Sieczka Alfalfa Blend jest wyjątkową mieszanką lucerny, miękkiej zielonej słomy owsianej i koniczyny pokrytą delikatną mieszanką melasy i oleju. Rośliny będące źródłem włókna w tej paszy są hodowane z wyselekcjonowanego i zmieszanego ziarna posianego razem na tej samej łące. Są zbierane gdy słoma owsiana jest są jeszcze zielona, co sprawia, że jest bardziej miękka co ułatwia gryzienie i trawienie, oraz ma większą wartość odżywczą niż dojrzałe, żółte łodygi owsa. Alfalfa Blend jest uprawiana zgodnie z organicznymi zasadami uprawy - bez użycia nawozów czy środków chemicznych. W przeciwieństwie do niektórych popularnych produktów na rynku, sieczka Baileys nie jest konserwowana, nie zawiera środków grzybobójczych - reprezentuje czyste, naturalne źródło najwyższej jakości włókna i można ją traktować jako częściowy zamiennik siana, lub po prostu jako dodatek do posiłków.

Sieczka Alfalfa dostarcza powoli uwalnianej energii oraz najwyższej jakości białka stanowiącego podstawę budowy i regeneracji mięśni i tkanek. Zawiera naturalnie występujące witaminy i minerały, a delikatna okrywa z melasy i oleju oznacza, że całkowita zawartość cukru jest minimalna, podczas gdy olej zapewnia dodatkowe źródło nie pobudzającej energii i kwasów tłuszczowych wpływających pozytywnie na wygląd sierści.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Alfalfa Blend Baileys

Alfalfa Blend Baileys

DOSTĘPNOŚĆ: 2 dni

Produkty Powiązane

Komentarze ()