Nowa kolekcja odzieży i sprzętu jeździeckiego

Wysłane Przez: Maciej Mucha W: Produkty-recenzje Na: niedziela, wrzesień 16, 2018 Komentarz: 0 Trafienie: 301

Przegląd Nowej kolekcji odzieży i sprzętu jeździeckiego Hy

 

Na rynek właśnie trafiła najnowsza kolekcja odzieży dla jeźdźców i sprzętu dla koni od Brytyjskiej firmy Hy. Z tej właśnie okazji istnieje możliwość zakupienia jej z 20% zniżką.

Czym urzekła nas ta kolekcja?

Producent przede wszystkim postawił na detale, które są szczególnie widoczne w przypadku bryczesów. Właśnie te detale sprawiają, że kolekcja wygląda naprawdę niesamowicie. Piękne zdobienia i stylowe zameczki nadają rzeczą szyk i klasę. W kolekcji możemy również znaleźć ciekawe i niekonwencjonalne połączenia kolorów. Na podstawie tej kolekcji jesteśmy w stanie stworzyć parę różnych outfitów a każdy z nich ma w sobie to coś.

 

Bryczesy

Wszystkie bryczesy z tej kolekcji zostały wyposażone w silikonowy lej, który ostatnimi czasy jest bardzo popularny oraz przyłożono również uwagę do zdobień kieszonek i zameczków.

Jeśli chodzi o białe bryczesy na zawody naszym faworytem jest model Hy Chester ,który występuje również w kolorze granatowym. Niby zwykłe białe bryczesy, ale piękne delikatne, kwiatowe zdobienia w kolorze ecru i srebrne zameczki sprawiają, że bryczesy wyglądają na prawdę stylowo i dziewczęco. Duża ilość kieszonek również zwiększa funkcjonalność bryczesów

Kolejnym modelem bryczesów, w którym się zakochaliśmy to bryczesy Hy EdinBurgh. Tutaj kolejny raz pokłon w stronę detalów i zdobień. Piękne połączenie zgniłej zieleni, granatu i złota. Bryczesy pięknie podkreślają sylwetkę dzięki wysokiemu stanowi. Szczególną uwagę przyciąga lej, który wspaniale podkreśla pośladki. W tym modelu producent z pewnością chciał połączyć funkcjonalność bryczesów jeździeckich z panującymi trendami mody. Nosząc te bryczesy możemy czuć się modnie i zgrabnie.

Na uwagę zasługuje również model Hy Roka, który charakteryzuje się brokatowym wykończeniem. Bryczesy niby normalne, w klastycznym stylu i kolorach: biały i czarny, ale dodatek brokatu na kieszonkach przednich i tylnych sprawia, że błyszczysz. Bryczesy pięknie mienią się na słońcu dzięki czemu każdy zwróci na ciebie uwagę.

Uwagę również warto zwrócić na piękne paski do bryczesów, które jeszcze podkreślą nasz look. Naszym faworytem jest pasek Hy Snaffle. Delikatny pasek z 3 pięknymi wędzidełkami zdobionymi kryształkami.

Koszulki i bluzy jeździeckie

Każda z koszulek i bluz z kolekcji powstawała tak aby miała swój odpowiednik w postaci bryczesów np. Koszulka Edinburgh ,

,która pasuje do modelu bryczesów Edinburgh. Cały zestaw utrzymany w tym samym tonie

Bluza Hy Edinbourgh nie jest tylko stylowa a jest również bardzo ciepła. Idealna na nachodzące miesiące.

Cały zestaw prezentuje się tak:

Naszą uwagę zwróciła również koszulka konkursowa Hy Ruffle

Koronkowe wykończenie nadaje jej kobiecości i jest utrzymane dobrym w smaku.

Dla wielbicieli bardziej żywych kolorów firma Hy przygotowała model Hy Mizs.

Bluzka wykonana z materiału DryCool dzięki czemu szybko schnie i odprowadza pot.

Polar Hy Mizs

Oficerki

Producent wypuścił również linię cenowo dostępnych oficerek. W jednych z nich zastosował ciekawy pomysł. W modelu Hy Verona wewnętrzna strona oficerek została pokryta zamszem aby ustabilizować nogę podczas jazdy.

Sprzęt dla konia

Jeśli chodzi o sprzęt dla konia to producent zdecydowanie postawił na kolor granatowy i czerwony. Cały zestaw prezentuję się

pięknie, został stworzony z myślą o zawodach jeździeckich.

Ochraniacze transportowe Hy Signature

Polarowa derka HY Signature

Nauszniki Hy Signature

Czaprak Hy Signature

A co wy sądzicie o kolekcji, jaki jest wasz ulubiony model? ;)

Cała kolekcja dostępna tutaj --> http://healthyhorse.pl/325-hy

Komentarze

Zostaw komentarz