Stajnia/Padok  Jest 19 produktów.

Podkategorie

Wiaderka, pojemniki,...

Wiadra i miarki do stajni

Wiadra i miarki do stajni. Miski i żłoby ze specjalnych materiałów, które są bezpieczne dla koni, odporne na pęknięcia Miska do stajni Tubturg Flexible. Wiadra umożliwiają przenoszenie wody i paszy na padok oraz podczas zawodów Lincoln Wiadro Bucket. W ofercie znajdziesz miarki do paszy miarka do paszy Red Horse oraz łyżki do mieszania meszu i wysłodków Lincoln Equestrian Stirrer.

Siatki, torby na siano

Siatki na siano

Siatki na siano spowalniają pobieranie siana, polecane są szczególnie dla koni wrzodowych i stojących długo w stajni. Siatki również zmniejszają straty siana. Siatki możemy podzielić na siatki z małymi oczkami Lincoln Siatka na siano oraz dużymi oczkami Siatka na siano dla koni Lincoln. W ofercie znajdziesz również torby na siano, które szybciej napełnisz sianem Torba na siano dla koni

Trociny

Trociny

Trociny dla koni to idealna ściółka dla koni zamiast słomy. Trociny stosowane są u koni, które mają problemy oddechowe. Trociny są odpylone i pozbawione pleśni i grzybów. Trociny stosowane są również u koni otyłych i koni kolkujących.

0 Recenzje
Kaganiec dla koni firmy  Hy
99,00 zł
8 dni
0 Recenzje
Zabawka dla koni Horsemens’s Jolly Apple
63,00 zł
7 dni
0 Recenzje
Miska gumowa do stajni DOSTĘPNOŚĆ: 7 DNI
49,00 zł
7 DNI
0 Recenzje
Siatka na siano dla koni Lincoln
45,00 zł
24 h
0 Recenzje
Wiadro dla koni Lincoln Bucket Dostępność: 24h
40,00 zł
Dostepnosc: 7 dni
0 Recenzje
Organizer na boks na szczotki Lincoln
105,00 zł
1-3 dni
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów